2733
2739

دروغه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
يعنى چى دروغه؟؟؟؟ 

پسر بود دختر گفت

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2740
مندل تهران دادم   میگن درسته نمیدونم دیگه  ۸هفته و ۲ روز

من ميخوام فردا صب برم مندل انجام بدم سونوگرافى دو خفته پيش و دارم كه ٥ هفته بودم قبول ميكنن يا بايد سونو جديد برم فردا؟

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم بچه من سقط شد  ولی مندل اگه سقط یا بارداری قبلی نداشتی میگن درسته    اما ۸هفت ...

نه من سقط نداشتم بچه اولم ام الان يك سال و نيمشه 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما كدوم ازمايشگاه انجام دادين؟

تهران بود یادم رفته اسمش

2706