2733
2739

میشع عکسش و بزارید برام ببینم ؟لطفاااااا

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤

فک کنم تو تاپیک های قدیمی ام باشه ولی من هیچ وقت با هاله باردار نبودم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ندارم عکس😆ولی داشته خط واضح ولی پریود شدم.بعد تمام شدن پریود دیگه خط هاله نداشتم😐

عزیزم شاید بارداری شیمیایی بوده تموم شده

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤
فک کنم تو تاپیک های قدیمی ام باشه ولی من هیچ وقت با هاله باردار نبودم

جدا منم هاله داره سه روز قبل موعدم نمیدونم چیه نفهمیدم اخرش

جدا منم هاله داره سه روز قبل موعدم نمیدونم چیه نفهمیدم اخرش

حالا تا موعدت صبر کن ان شاءالله پررنگ بشع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738
حالا تا موعدت صبر کن ان شاءالله پررنگ بشع

عزیزم من بچه نمیخوام یه پسر دارم نمیخوام بچه ولی چیکار کنم موندم چی میشه لک لانه گزینی دیدم تست زدم اینجوری شد پست های قبلیم هست

عزیزم من بچه نمیخوام یه پسر دارم نمیخوام بچه ولی چیکار کنم موندم چی میشه لک لانه گزینی دیدم تست زدم ...

دیگع اگه باشه پسرت خواهر و برادر دار شده دیگه ولی من قشنگ صورتی کم رنگ بود پریود شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40