2737
2739

کارش نسخه پیچی داروخانه بوده

ولی الان همه نیرو خانم میخوان ، یا میگن نیرو جوان 

۵۰ سالشه

گروه کاریابی داروخانه هم دارم ولی افاقه نکرد

مستاجرم هستیم

چیکار کنم خدایا

تا به حال شغل پدرت چی بوده بجز داروخونه؟

هیچ مهارتی هیچی بلد نیست؟ اسنپ چطور نمیشه بره؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگهبان شرکت یا ساختمون های بزرگ و باغ

اینا خوبن بسپارید به بقیه یا املاکی ها براش پیدا کنن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

بیمه ایی چیزی نداشته ؟ اخه این سن ممولا بازنشسته میشن🥲

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد

خب باید تغییر شغل بده . مثلا مسافر کشی تا یک کار بهت ر جور شه

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706