2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش عزیزم حتما هماتوم هست که ۹۰ در صد خانم های باردار تجربش میکنن شما بیشتر از اینکه اون لک ها برات بد باشه استرس و اضطراب برات بده فردا برو پیش دکترت ولی حتما بهت شیاف پروژسترون میده

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2731
نگران نباش عزیزم حتما هماتوم هست که ۹۰ در صد خانم های باردار تجربش میکنن شما بیشتر از اینکه اون لک ه ...

اونقدر گریه کردم بخدا خسته شدم از خودم چقدر زحمت کشیدم تو این دنیا چقدر درد کشیدم اخه 🥺🥺بخدا بگم داستان میشه نمیدونین چقدر دلم خونه چقدر اشکامو پاک کردم و ادامه دادم حالا اینم اینطور شد کاش زود صبح شه 

2740
اونقدر گریه کردم بخدا خسته شدم از خودم چقدر زحمت کشیدم تو این دنیا چقدر درد کشیدم اخه 🥺🥺بخدا بگم د ...

وای گلم کمی خودتو کنترل کن بخدا دنیا همینه هیچکس آسوده نیست و هر کس به نحوی مشکل داره...و اینکه اینا طبیعیه که شما توی این موقعیت تمام بدبختیات یادت بیاد چون بارداری و خانوما توی بارداری به خاطر تغییر هرمون کمی اعصاب و روانشون تحت تاثیر قرار میگیره و حساس و زود رنج میشن ..پس بخاطر اون فسقلی توی شکمت به خودت مسلط باش و عزیز داخل شکمتو‌به خدا بسپار

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
وای گلم کمی خودتو کنترل کن بخدا دنیا همینه هیچکس آسوده نیست و هر کس به نحوی مشکل داره...و اینکه اینا ...

فداتون بشم من که اینقدر مهربونین خدارو شکز این دنیای مجازی هست دکترم رفته خارج فردا برم ببینم کجا میتونم برم تو این تعطیلات یه ثانیه خوابم نبرد بخدا اونقدر که گریه کردم 😔😔😔