2733
2734
عنوان

ویروس جدید اومده؟

284 بازدید | 22 پست

خالم مریض شده بود ازاولین روز رفتم هی سر زدم بهش سوپ اینا پختم براش دمنوش اینا درست میکردم تب و لرز شدید داشت هنوز خوب نشذه

امروز گلوم یکم دردمیکنه ازامشبم دل پیچه شدید دارم شوهرمم نیس  سرکاره بگم ببرتم دکتر

معدم داره میاد تو دهنم ی حالت تهوع بدی گرفتم

ی قرص سرماخوردگی جوابه؟ایبوپرفن ام دارم

بله

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

بنظرم فعلا مسکنه رو بخور تا همسرت بیاد

یا از اسنپ دکتر آنلاین بگیر بعد دارو هاشو از داروخانه ی اسنپ بگیر

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

منو مامانمم همزمان مریض شدیم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
دخترمم‌اینجوری شده از دیشب الان از بیمارستان برگشتیم سرم زدن و‌کلی دارو

اره دقیقا با دارو فایده نداره من هفته اول کلی دارو خوردم بدتر میشدم رفتم دکتر گفت ب هیچ عنوان دارو نخور فقط شربت اویشن و ی ورق استامیوفن داد پنج تا امپول با سرم 

2706