2733
2739
عنوان

بنظرتون به این پسره چی بگم ؟

124 بازدید | 13 پست

به گفته خودش حدوددوماهه پیگیرمه ولی روش نمیشده پیام بده در اخر دل و میزنه به دریا و پیام میده دو هفته پیش و منم شروع میکنم به حرف زدن و کم کم ازش خوشم میاد ولی هنوز بهم پیشنهاد نداده مثلا قوربون صدقم میره ولی پیشنهاد نداده کع بریم تو رابطه منم تورودربایسس گیر میکنم میگم مرسی فداتشم قوربوت دورت بگردم و..با قلب سفید چندباری هم بحثش پیش اومد که چرا درخواست نمیدی(غیر مستقیم گفتم) میگه زوده عجله نکن تا اینکه دیشب گفن میخوام ببینمت از نزدیک رو در رو بیان کنم!!درسته هنوزم تایم کمیه داریم میحرفیم برای اشنا شدن ولی نمیدونم رفتار درست چیه الان چی بگم 😑

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تو رابطه نیستین ولی قربون صدقه میرین😶 چرا اخه تا جدی صحبت نکردین راجبش نذار اینطور باشه

منم از همون بدم میاد هنوز هیچی نگفته البته تو مرحله اشناییتیم هنوز نمیدونم قوربون صدقه رفتن طبیعیه یا نه

قراره ۲۰ روز دیه برم دانشگاه اینم تو همون شهر درس میخونه(دانشگاه ما نیست) تواین ۲۰ روز اون هعی بخواد ...

فقط ب هرکی میپرستی تا قبل از جدی شدن دل نبند ک خیلیا همینجوری خوشیشون رفته  

2740
تومرحله اشناییتیم میگم تو این مرحله اینطوری حرف زدن طبیعیه؟

اگر فکر می کنی این آشنایی کافیه و باید وارد مرحله بالاتری بشید اینو بگو 

اما اگر فکر می کنی برای شروع رابطه ، هنوز چیزهایی رو لازمه دربارش بدونی عجله نکن