2737
2734
عنوان

قبل پریودتون شما هم علاقتون نسبت به شوهرتون کم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجیب من فقط نسبت به همسرم سرد میشم ولی تحت هر شرایطی عشقم به پسرم ثابت و پابرجاست اینو همسرمم مید ...

ن من قبل پریودی خیلی اذیتم، کم خونی ام دارم البته شاید ازونه، بچمم ب شدت بیش فعاله جوری ک هیشکی خونمون نمیاد ، طبیعیه ک قبل پریودی واقعا کلافه و عصبی بشم

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
2731
حق داری واقعا

بچم ب شدت بیش فعاله،از صبح ک‌پا میشه تا خود شب گریه و نق و داد و بیداد میکنه ، کلافه و عصبی ام تقریبا هروز، ولی قبل پریودی دیگه فقط گریه میکنم از دستش

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
یه شب ساعت ۳ و نیم از خواب پاشدم و درحالی که همسرم کنارم خوابیده بود داشتم زار می زدم که ۱۵ سال پیش ...

من مجردم ولی یهو میبینم شب قبل از خواب تو ذهنم دارم پاچه همه رو میگیرم مخصوصا زن داداشا.از اول آشناییمون باهاشون هر حرکت بدی کردند میاد تو ذهنم.حرکتای مامانشون توی عروسیشون که مثلا 15 سال قبل بوده و بهشون فحش میدم و میگم ایندفه که دیدمش رومو برمیگردونه و... تهش حرص میخورم که اینا با این رفتارشون موندگار نیستند حتما جدا میشن آخرش و وای بچشون چی میشه!حالا اصلا موضوع مهمی هم نبوده🤣الان دیگه یهو بخودم گوشزد میکنم که مغزت داره گوه زیادی میخوره و قرار پریود بشی و جدی نگیر بگیر بخواب😅

منم می‌خوام چتری بزنم، این مدل چتری اسمش چتری پر هست ؟! به نظرت به صورت کشیده میاد؟ از چتری هات جد ...

چتری به صورت کشیده نمیاد مگر اینکه پیشونیات از طول بینی و از زیر بینی تا چونت بزرگتر باشه

برای چتری باید پیشونی بلند و چونه کوچیک داشته باشی

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2740
بچم ب شدت بیش فعاله،از صبح ک‌پا میشه تا خود شب گریه و نق و داد و بیداد میکنه ، کلافه و عصبی ام تقریب ...

وااای خدا بهت صبر بده🥺🥺

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

چه زیبایی عزیزدلم ماشالله

ولی چتری به صورت شما نمیاد یه وری بلند یا موهایی که از دوطرف فرق به سمت بالا جمع شده باشه خیلی بهتون میاد

2706