2733
2739

سلام وقت همگی بخیر 

در عصر حاضر دختری که رابطه جنسی قبل از ازدواج نمیخواد داشته باشه از نظر شما امل و عتیقه اس؟ 

من یک دختر 27 ساله فوق العاده ازاد ( ازادی حتا تا حد رفتن به سفر های خارجی با دوستان دخترم هستم)  در عین حال چهارچوب دار هستم  از اونجایی که خانواده ام یک سری چارچوب های اخلاقی  دارن مخالف رابطه جنسی قبل ازدواج هستم و این از نظر دوستام خیلی عجیب است نظر شما چی هست ایا من کار اشتباهی میکنم؟ 

در ضمن این رو هم بگم از نظر ظاهر طبق گفته دیگران ادم جذابی هستم و به دلیل همین تن ندادن به روابط نامشروع کیس های مناسب دوستی رو که حتا دوسشون داشتم هم رو از دست داده ام ولی این موضوع هم تغییری در عقیده من به وجود نیاورده. 

ممنون میشم نظرتون رو بفرمایین چون دوستانم اخیرا طرز فکرم رو تمسخر میکنن. 

متشکرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اعتقادات منطقی داری. احسنت ب تو که با این سطح آزادی، شرافتت رو حفظ کردی. اونی ک بخاطر رابطه یک دختر رو بخواد، بعد از رسیدن به مقصودش، ول میکنه و میره.. ان شاء الله یک همسر شریف و با حیا مثل خودت نصیبت بشه 

اونی که به خاطر رابطه باهات کات کنه اصلا کیس ازدواج نیست

باهاش رابطه‌ام داشته باشی میذاره میره

منم دقیقا همین شرایطو دارم به کسی هم اجازه نمیدم بهم توهین کنه

به نظر من امل و عتیقه اونیه که به طرز فکر و اعتقادات دیگران که هیچ ضرری بهش نمی‌رسونه احترام نذاره

نه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2740
خیلی طبیعیه ولی مشاور و استاد دانشگاه ما می گفت نباید در حدی باشه که تازه بعد ازدواج بفهمین طرف مقا ...

دوست عزیزم اینکه رابطه نامشروع نخوای چه ربطی به ناتوانی جنسی داره؟  مطمئن باشین ما میل و کشش داریم ولی دلمون نمبخواد از چهارچوبمون بگذریم برای چند دقیقه لذت

دوست عزیزم اینکه رابطه نامشروع نخوای چه ربطی به ناتوانی جنسی داره؟  مطمئن باشین ما میل و کشش دا ...

یه مثال زده بود از مرجعشون که چندسال با طرف مقابلش دوست بود بعد یه ماه ازدواج مجبور به جدایی شد چون فهمید طرف مقابلش اصلا نمیتونه کاری کنه

موقع نامزدی و محرمیت منظور ایشون بود نه نامشروع

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

غلط کردن،برن گم شن،مسخره خودوشونن وافکارشون

بانو شما عاقلانه ترین تصمیم رو گرفتین،مگه شما ابزار لذت دیگرانین؟انشاالله ازدواج موفق میکنین اینکار رو باعشق انجام میدین،کسی که اینکار رو میکنه درحد ابزار به خودش ارزش میزاره،قوی باش وتو عقایدت محکم...حتی رابطه نامشروع لذت هم نمیتونه داشته باشه نمیدونم این روشنفکر نماها چشونه

ببین عزیزم نزار تمسخرشون تاثیری روت بزاره

متاسفانه تو دوره ای هستیم که گناه و اینجور روابط حرام عادی شده براهمین اگه کسی تن نده به رابطه نامشروع وپایبند ارزشهاش باشه عجیبه ، پای ارزشهات بمون

حتی اگه شد دوستاتو عوض کن چون احترام نمیزلرن به ارزشهات و اینکه ممکنه ناخوداگاه تاثیرمخرب روت بزارن

هرجور خودت راحتی باش

تمسخر نداره که

کلا هم اینو رک و راست بهت بگم،پسرایی که برای رابطه قبل ازدواج موس موس می کنن و تا بهشون میگی نه،میرن،همچینم آدمای جالبی نیستن

اکثرا مال خونواده های مزخرف و تازه به دوران رسیده ان

ول کن بابا

راحت باش

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706