2737
2739

اگه وامم تسویه کنم بازم میتونم وام مرحله آخرش بگیرم؟ کسی اینکارو کرده؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

اسی جون وام سی تومنی رو چن ماهه پرداخت کردی؟؟و اقساطش چقدر بود؟.

من میخوام ده تومنی ۶ ماهه بگیرم نمیدونم اقساطش چجوریه

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
اسی جون وام سی تومنی رو چن ماهه پرداخت کردی؟؟و اقساطش چقدر بود؟. من میخوام ده تومنی ۶ ماهه بگیرم نم ...

سلام عزیزم. من تا خواستم دو تومنی رو بگیرم میگفت رفتار معاملاتی خود را بهبود بدید و دوهفته بعدش تونستم بگیرم. واسه شما هم همین جور بود؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. من تا خواستم دو تومنی رو بگیرم میگفت رفتار معاملاتی خود را بهبود بدید و دوهفته بعدش تونس ...

من اونارو نگرفتم عزیزم،میخوام تسهیلات برآیندش رو بگیرم

ده تومن میخوام بزارم ک هر صدهزار رو یک سکه میده ۴۵۰۰ سکه جمع کنی میتونی ده تومن شش ماهه بگیری 

رفتارمعاملاتی خودرا بهبودبدید ینی چیکار کردی؟؟

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2742
چهار هزار و پانصد ستاره مگه نوشتی

آره چهارهزار و پونصد سکه 

ب هر صد هزار هم یک سکه میده ،ده میلیون در یک ماه میشه ۳ هزار سکه 

2740
آره چهارهزار و پونصد سکه  ب هر صد هزار هم یک سکه میده ،ده میلیون در یک ماه میشه ۳ هزار سکه&nbs ...

چه خوب من تو مهر گذاشتم چند ماااه گذشته شد 10 تومن ویپاد نصب مردم تا مرحله عکس رفتم اما عکس نگرفت هرکاری کردم

سودش چند درصده و برای 10 تومن ضمانت چی میخواد گلی

اینا رو تو برنامه نوشته از سوالات متداول بخون ،ضمانت نمیخواد

ولی نباید دیرکرد قسط داشته باشی وکرنه همه حساب هاتو مسدود میکنن