2737
2739

غذاهاشون همش به نظرم من از شغال بدتره  با عرض پوزش. سه روزه اومدم نتونستم یه وعده درست بخورم. نه رنگ داره نه طعم داره نه بو داره یه فلفل رو ازشون بگیرن دیگه کلا هیچی ندارن واسه خوردن.این همه تعریف از غذاهای جنوب که میکردن اصلا با ذائقه من سازگار نبود. اینا صرفا نظر و تجربه منه. بی کیفیت و بی طعم و بد طعم. 

آب شیرشون رو نمیشه خورد. 

انصافا آدمای خونگرم و خوش قلبی هستن و خوش اخلاق. 

هواشون واسه من خفه کننده هست، رطوبت هوا خیلی بالاست. 

الانم ویروس گرفتم و دارم میمیرم از تب و مجبورم جلوی همسفرا خودمو نگه دارم نمیتونم استراحت کنم خوراک خوب داشته باشم و اوضاع روحیم هم خرابه. 

کاش میشد چشامو ببندم باز کنم خونمون باشم شهر خودم🥲🥲🥲🥲

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

فست فود بخور 

و تجربه ات رو کم ارزش ندون 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من با ادم مثل شما سفر رفتم

زهر بود

واقعا میگم

معلومه تو سفر رفتن مثل راحتی خونه ادم نیس ولی باید خوش باشی و جنبه داشته باشی و اینقدر سختگیر نباشی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

جنوبی ها ک معروفن ب ادویه هاشون مثل اینکه شما کلا ویروس ک گرفتی مزه متوجه نمیشی

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2706