2737
2734
عنوان

در چه حالین؟

80 بازدید | 8 پست

تعطیلات عیدو جایی رفتین؟

ما که از ۲۷‌ام اومدیم خونه‌ی مادرشوهرم ۱۰ تا خانواده‌ایم

دلم واسه شوهرم تنگ شده بس که نمی‌بینمش اصلا هیچ ارتباطی نداریم با هم و شوهرم همیشه اصرار داره تا آخر تعطیلات بمونیم خونشون

الان خیلی دلم گرفت

در حال عید دیدنی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوبه ، دلتون تنگ بشه بیشتر قدر هم رو میدونین. گاهی این دوری ها باشه خوبه. 

من همین الانشم دلم براش تنگ شده دو هفته نیازی نیست واقعا

اصلا کار خاصی هم نمی‌کنیما روزای تکراری، ولی باید بمونیم

توخونه مادرشوهرت کارم میکنی مثلا آشپزی ظرف شستن جارو یا فقط بخور وبخواب  دارید

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2738
توخونه مادرشوهرت کارم میکنی مثلا آشپزی ظرف شستن جارو یا فقط بخور وبخواب  دارید

فقطططط کار

۶ تا جاری هستیم که این دو تا خواهرشوهرا افتادن به جونمون

همه باید سر پا باشیم و نمیتونیم دو دیقه بشینیم

بشینی میان یه چیزی میگن

الانم خبر مرگشون رفتن مراسم ختم