2733
2734
عنوان

شماره متخصص ماما

198 بازدید | 34 پست

خانوما تو رو خدا هرکی یه ماما خوب میشناسه معرفی کنه جان عزیزانتون برای تبلیغ شماره نفرستید 

حالم خیلی خرابه  همه جا تعطیله مشکل بزرگی برام پیش اومده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت چیه عزیزم

ببین من اشتباه کردم رفتم سونو  بهم گفتن قلبش تشکیل نشده قرص میزو استفاده کردم الان قلبم داره کنده میشه 

حالم بده دارم دق میکنم بعضی ها میگن سونو اشتباه کرده باید صبر میکردی من تجربه ای نداشتم 

تو ایمستا هیشکی جواب نمیده مطب ها بستن 

تو رو خدا اگر کسیو میشناسی معرفی کن زنگ بزنم 

2731
ببین من اشتباه کردم رفتم سونو  بهم گفتن قلبش تشکیل نشده قرص میزو استفاده کردم الان قلبم داره کن ...

ببین شماره که ندارم چند هفته رفتی سونو؟میخاستی سقط کنی یا چون قلب نداشت سقط کردی و اینکه چندتا میزو چجوری استفاده کردی الان لکه بینی و درد داری یا نه؟و در اخر برای این مشکل تو مطب قبولت نمیکنن برو زایشگاه بیمارستان 

2740
ببین من اشتباه کردم رفتم سونو  بهم گفتن قلبش تشکیل نشده قرص میزو استفاده کردم الان قلبم داره کن ...

عزیزم اصلا نترس

من خودم مجردم ولی خیلی دیدم کسایی که اطرافم بودن دکتر بهشون گفته قلب بچه تشکیل نشده ولی یه دو هفته بعدش رفته دیده تشکیل شده

ببین شماره که ندارم چند هفته رفتی سونو؟میخاستی سقط کنی یا چون قلب نداشت سقط کردی و اینکه چندتا میزو ...

یه ماما بهم گفت 4تا میزو 200  بذار اطراف رحمت 

الان درد و گرفتگی زیر شکم دارم و خونریزی 

2706