2737
2734
عنوان

شماره متخصص ماما

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 34 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اونوقت اگر خونریزی شدید کرد چی اونا مجبورن قبول من سالها تو بیمارستان کار کردم منم ماما هستم

اون فرق داره عزیزم، ولی این که بری کل ماجرا رو تعریف کنی و حالتم اورژانسی نباشه ردت میکنن 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
2742
شمارتو بذار اگر نمیخای ایدیتو بذار  یا این شماره منه زنگ بزن  09393963108

خانومی اولا نترس اگر خونریزی داری و درد با توجه به اینکه ۴ تا میزو گذاشتی به احتمال خیلی زیاد سقط میکنی ولی نگفتی چند هفته رفتی اگر بالای ۸ هفته رفتی به احتمال خیلی زیاد دیگه قلبش تشکیل نمیشده این شاید یکم از عذاب وجدانت کم کنه ولی در کل بسیار کار اشتباهی کردی بدون تجربه اینکارو کردی تو خونه من خودم ماما هستم ۶ ماه پیش به علت نداشتن قلب سقط کردم ولی جرات نکردم تو خونه سقط کنم الانم اگر دفع کردی و خونریزیت کم شد که چند روز دیگه برو سونو بقایا نداشته باشی اگر خونریزیت همچنان زیاد بود برو بیمارستان شاید نیاز له کورتاژ داشته باشی 

خانومی اولا نترس اگر خونریزی داری و درد با توجه به اینکه ۴ تا میزو گذاشتی به احتمال خیلی زیاد سقط می ...

خدا نکنه سقط بشه     سونو گرافی گف قلب تشکیل نشده من شش هفته بود من نمیدونستم فکر کردم راست میگه الان میگن شش هفته طبیعیه ک رشد نکنه 

2740
منکه عمدا اینکارو نکردم منکه خودم دارم دیونه میشم   ممکنه تماس بگیرید باهام

عزیزم استرس نداشته باش نمیگم عمدی این کار رو کردی ولی الان شرایط سقط از نظر قانونی خیلی سخت شده اینکه کسی خودش دارو استفاده کنه رو قبول نمیکنن با نظر دوست ماما موافقم احتمالا قلب دیگه تشکیل نمی‌شده الانم اگه خونریزی داری  پس داری سقط میکنی عوارض شدید شد برو بیمارستان بگو خودبخود بوده 

عزیزم استرس نداشته باش نمیگم عمدی این کار رو کردی ولی الان شرایط سقط از نظر قانونی خیلی سخت شده اینک ...

یعنی دیگ‌هیچ راهی نمونده 

شاید در هفته های آینده تشکیل می‌شد 

میتونم از سونوگرافی شکایت کنم ؟

عزیزم استرس نداشته باش نمیگم عمدی این کار رو کردی ولی الان شرایط سقط از نظر قانونی خیلی سخت شده اینک ...

سقط چجوریه یجا خوندم الان نوشته بود خونریزی داشتم ولی سقط نشده 

چند درصد ممکنه سقط نشه 

شاید خوب میشد تا دو وسه هفته‌ی بعد 

تو تا حالا مراجعه داشتی ک قرص استفاده کنن و بگن سقط نشدن ؟؟

لطفا تموم سوالامو پاسخ بده ممنون میشم

این مامایی ک بهم قرص فروخت و گفت ۴تا بذار کنار رحمت خدا براش نسازه هیچوق نمیبخشمش  

اون میتونست بگه بهم صبر کن ولی بخاطر اینکه قرصا رو بفروشه منو بدبخت کرد 

منم ک ساده 

یا خدا کمکم کن دیگ هیچی ازت نمیخام فقط برام بمونه قلبش تشکیل شه 

یعنی دیگ‌هیچ راهی نمونده  شاید در هفته های آینده تشکیل می‌شد  میتونم از سونوگرافی شکا ...

فکر میکنم اشتباه متوجه سویا، 6 هفته باشی قلب رو تشخیص نده میگه یه هفته بعد بیا نه اینکه کلا بگه همه چیز تمومه

این مامایی ک بهم قرص فروخت و گفت ۴تا بذار کنار رحمت خدا براش نسازه هیچوق نمیبخشمش   اون میتونس ...

اشتباه کردی ولی دیگه چاره ای نیست یا سقط میکنی با می مونه دیگه بسپار به خدا، 

سقط چجوریه یجا خوندم الان نوشته بود خونریزی داشتم ولی سقط نشده  چند درصد ممکنه سقط نشه  ...

ممکنه پیش بیاد ولی احتمالش کمه، باید قبل استفاده از دارو با چند نفر مشورت میکردی عزیزم، قلب تشکیل نشه خود جنین سقط میشه و راحت میتونی بری بیمارستان برای کاراش. منع قانونی هم نداره نیاز نیست اینقدر سریع و قاچاقی قرص تهیه کنی که  الانم توکل به خدا کن امیدوارم جنینت رو حفظ کنه 

2706