2737
2739
عنوان

اصلا هیچ حسی به پسرا ندارم چه کنم من🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 68 پست
پس چطور ملت رو هرار نفر کراش میزنن و کلی رل اینجور چیزا دارن از من کوچک تراش اونم

مثلا من بار اول از کسی خوشم امد 21سالگی قبل اون با کسی نشون کردم نتونستم بهش علاقه مند بشم انگشتر پس دادم و تمام 

خب غیر ممکنه همچین چیزی یا تمایلات فرق میکنه یا داری  هیچ انسان بی تمایلی وجود نداره

منم همینطور بودم نمیشه گف بی حس ولی نمیتونستم الکی با کسی دارتباط باشم 

بالاخرع بریکی معرفی شدم خوشم اومد ازش نمیدونم چم شده بود اصا

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت که تجربه نکردی من که تجربه کردم و شکست خوردم چه گوهی خوردم روحم پر اسیبه و درده  اخری ...

اشکال نداره برات تجربه و درسی شد این دردا قوی ترت میکنه گلم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
مثلا من بار اول از کسی خوشم امد 21سالگی قبل اون با کسی نشون کردم نتونستم بهش علاقه مند بشم انگشتر پس ...

اینم ممکنه

پس باید صبور باشم

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم
2742
اشکال نداره برات تجربه و درسی شد این دردا قوی ترت میکنه گلم

حالم خیلی بده من واسه هرکی خیلی بد بودم واقعا واسه این ادم خوب بودم خیلی کمکش کردم از خیلی چیزا نجاتش دادم ولی نمیدونم چرا رید توی زندگی جفتمون 

ولی دلم خنک شد زدم بی خبر بلاکش کردم معرم ارومه ولی دلم داعون😭

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
2738
تلافیشو سر یکی دیگه در اوردی؟

متوجه منطورت نمیشم 

سرکی 

رید توی زندگی جفتمون منم بدون اینکه بهش بگم از زندگیم خطش زدم و بدون خداحافطی بلاکش کردم دیگه سر کی تلافیشو در اوردم🤔

خدایا هرکی رو توی هر شرایطی گذاشتی خودتم یه نشونه بهش بده که در بیاد❤🙂میشه واسه حل مشکلاتم دعا کنی خوشگله🙂
چندوقت با هم بودین ؟

ببخشید حرف زدن در موردش حالمو بد میکنه چون از نطرم یه ادم مضخرف مریص بود که تموم شد 

گرفتم تا تهش ... عزیزم به چشم ی تجربه ببینش تمام

فداتشم زنده باشی 

تجربه خیلی بدیه دلم نمیخواست توی زندگیم داشته باشمش همش حس میکنم خوابم بیدارشم تموم میشه خیلی توی شوکم هیچیو نمیفهمم😭

فداتشم زنده باشی  تجربه خیلی بدیه دلم نمیخواست توی زندگیم داشته باشمش همش حس میکنم خوابم بیدار ...

عه سال نو به چیزهایی قسنگ و اینده بهتر فکر کنی بهتره عزیزم چندسالت بود ؟

کاربر قدیمیه از ۹۸ اینجام😇
2706