2737
2739
عنوان

مادر شوهرم

684 بازدید | 38 پست

خانوما من واقعا درک نمیکنم هر باری میریم خونشون  رمز نت رو عوض میکنه مجبور میشم هر بار بپرسم ازشون 😐این کارا چیه واقعا نمیخوای وصل شیم از اول بگو دیگه  نت رو کی میگیره براشون ؟شوهرم 😐 

به شوهرمم میگم اصلا چیزی نمیگه میگه ولش کن

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)

خب با گوشی خودت وصل شو واسه نتم میخواید دعوا راه بندازید؟؟؟ صاحبخونه مسئول تامین نت شما نیست دیگه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت واس اونا می‌خره

نمیخره تو استفاده کنی وا

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2742

چرا شوهرت خرج نت اونا رو میده؟

پدرشوهرت چیکارس پس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خب با گوشی خودت وصل شو واسه نتم میخواید دعوا راه بندازید؟؟؟ صاحبخونه مسئول تامین نت شما نیست دیگه

اخه وصل نمیشه به فیل تر  شکن نتم  بعدم برا خودم نمیخوام که برا خانوم فیلم دانلود میکنم میبینه بعدم میگم چرا خودت دان نمیکنی میگه سخته  فلان عوض کردن رمز نت سخت نیست؟ فیلم دانلود کردن سخته ؟

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2738
چرا شوهرت خرج نت اونا رو میده؟ پدرشوهرت چیکارس پس

مودم مال خودشه مال زمان مجردیش  

پدر شوهرم استفاده نمیکنه 

مادر شوهرم استفاده میکنه  و اینکه رفتیم اونحا خودمونم استفاده کنیم بعدم شوهرم  شیفت که میره شبا من گاهی میرم خونه مادرشوهرم برا همین شارژ میکنه نت اونجارم تا استفاده کنیم خودمونم 

بمیرم نمیپرسم  خوبه روتون میشه، حالا یه روز سر گوشیت نرو

شوهرم خریده خودمونم استفاده کنیم 

با گوشی خودش براش دانلود کن  دیگه هم‌نگو اگر هم گفت با گوشی خودت برام‌بگیر بگو‌ نتم تموم‌شده ...

اره فکر خوبیه لپ تاپ خودمو نمیبرم دیگه که براش فیلم بریزم میگم گوشیتو بده برات دان کنم 

2706