2733
2734
عنوان

سقط جنین شش هفته

172 بازدید | 25 پست

27سالمه اولین باره که باردارشدم و قلبش تشکیل نشد دکتر گف اگر نیفتاد بیا کورتاژ کنم واست خیلی ترسیدم 

29رفتم سونو گفت باید سقط کنی قلبش رشد نکرده

یکی از دوستام ماما هست بهم گفت قرص بهت میدم خودت 4تا بذار داخل واژنت (میزو 200) الان ۴ساعت گذشته و نمیدونم افتاده یا نه 

آیا بازم نیاز به کورتاژ هست 

خیلی حالم بده اولین تجربم  اینقد تلخ 

چیزی دفع شده

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم بارداریم پوچ بود تا ده هفته منتظر بودم شاید قلب تشکیل بشه نشد و لکه بینی افتادم رفتم بیمارستان بستری شدم اول قرص زیرزبونی دادن به خونریزی افتادم بعدم بخاطر تب بالام کورتاژ شدم نگران نباش انشاالله که به آسونی واست بگذره این اتفاق و دفعه بعد بارداری موفقی رو تجربه کنی

2740
چرا به منم قرص دادن دهانه رحمم باز شد بعد کورتاژ شدم مستقیم که کورتاژ نمیکنن شما هم چند جا برو سونو ...

الان این قرص میزو چیکار من میکنه اون ماما گفت میفته 

الان از کجا بفهمم ک افتاده یا نه 

۴تا قرص واژینال زیاد نبوده بنظرت

2706