2737
2739
عنوان

تلخ ترین عکس عمر خودم،،گرفتن این عکس اصلا راحت نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 35012 بازدید | 628 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون که به فکر بودی ولی من حالم اصلا خوب نیست😓حتی پشیمونم چرا قرص ها رو نخوردم😔حداقل بهم بگو حس ا ...

اصلا بهش فکر نکن یه نفر دیگه میاد تو زندگیت مجرده و خیلی آدم خوبیه منتظر باش خیلیم زود میاد

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2728
امان از دوستی ها  خواهر اینا عشق نیست بین دختر وپسر فقط هوس هست   دلت را با عشق خدا وائمه ...

تا کسی عاشق نشه حرف من رو نمیفهمه،خودکشی نکردم ولی زندگی هم نمیکنم،،نه اون آدم هوس بازی بود نه من...

اصلا بهش فکر نکن یه نفر دیگه میاد تو زندگیت مجرده و خیلی آدم خوبیه منتظر باش خیلیم زود میاد

با این حالِ بدم انصاف نیست کسی رو تو زندگیم راه بدم،،ممنون که الکی هم شده دلداریم دادید،خدا خیرتون بده ان شاءالله 

من دارم جون میکَنَم فراموشش کنم ولی حداقل بهم بگو واقعا اون دیگه من رو نمیخواد یا شرایطش رو نداره

کسی منصرفت نمیکنه قول اما بیا حرف بزنیم از مشکلاتتت بگو... من پسرم داداشم سر خودکشی از دنیا رفت. ...

ممنون که نگران شدید و به فکر بودید

خدا رحمت کنه برادرتون رو

2738
درد و دل کنید ببینیم مشکلتون چیه که به این مرحله رسیدین

ممنون از مهربونیتون،ولی با درد و دل کسی حال من رو نمیفهمه،باید جای من زندگی کرده باشی که به این مرحله برسی

ب اینکه اون دنیایی هست و چی سرت میاد اصلا فکر نکن عزیزم

اصلا فکر کن هیچی نیست و تموم میشه میره راحت میشی

فقط به این فکر کن، همه میمیرن شما هم ی روز مرگ داری وقتی میدونی تهش اینه ک میمیری،پس مرگ رو جلو ننداز

فقط زنده بمون ببین دنیا چی میشه

فقط بعنوان یه تماشاگر

این حرفای خاله خودم به من بود وقتی میخواستم خودکشی کنم ،و واقعا فقط زنده موندم ببینم چ اتفاقایی میفته ,،،،،،

من الان زنده م ،ولی کرونا رو دیدم،به عشقم رسیدم،و خیلی اتفاقات دیگه

2706