2737
2739

من زندگي خوبي داشتم

الانم دارم ها ،ولي خب يه مشكل پيش اومد كه بهم ريخت اوضاع رو...

يه روز سر يه مساله بي اهميت دوتا داداشام به شوهرم بي دليل و به ناحق توهين كردن و خيلي بدجور تحقيرش كردن و شوهرم خيلي اذيت شد.

يك سال و نيم ميگذره ازون روز و شوهرم هنوز نتونسته ببخشه

با اينكه داداشام عذرخواهي كردن و حتي بابام اومد خونمون عذرخواهي و فلان ولي شوهرم نميتونه فراموش كنه

اين مساله زندگي منو تحت تاثير قرار داده 

جايي كه داداشام باشن شوهرم نمياد و من اذيتم

دوس دارم عيد و مناسبتا دور خونوادم باشم نميتونم

شوهرم و زندگيمو بچه هامو خيلي دوس دارم شوهرم خيلي مرد خوبيه فوق العاده س از هر لحاظ

فقط همين مساله داره عذابم ميده

چيكاركنم به نظرتون؟ بيخيال بشم و زندگيمو بكنم يا بزنم تو فاز لج و لجبازي تا شايد شوهرم كوتاه بياد؟ديشب كلي گريه كردم ولي گفت گريه چيزي رو عوض نميكنه و من نميتونم اون فضا رو تحمل كنم

خدارو شكر صدهزار بار

میزاره خودت بری بدون اون یا چون اون نمیاد شما هم نباید بری؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

هیچی بهش حق بده و به تصمیمش احترام بزار 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
اره من ازادم  اصلا اونجوري نيست كه اذيت كنه منو ولي خودش نمياد

خب پس اصلا ولش کن کاری نداشته باش

دوست داشته باشه میاد نداشته باشه نمیاد

نه خودتو آزار بده نه اونو 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2738
بزن به بیخیالی. سخته ولی همیشه یار یاور همسرت باش

بابامم همينو ميكه

ميگه اگه داداشات عقل داشتن اون رفتارو نميكردن

ولي واقعا دلم واسه اون دوران خوبمون تنگ ميشه

ميتونم بگم تنها مساله زندگيم همينه

خدارو شكر صدهزار بار

بالخره مرده غرورش شکسته ، لجبازی کنید قطعا با شما هم بدتر میکنه .

همبنکه جبزی نگفته کلی آقایی کرده به نظرم

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
خب پس اصلا ولش کن کاری نداشته باش دوست داشته باشه میاد نداشته باشه نمیاد نه خودتو آزار بده نه اونو ...

خيلي اذيتم 

نميتونم با اين مساله كنار بيام

ولي اونم حرفش حقه اگه منم خونواده همسرم باهام همچين رفتار زشتي ميكردن ديگه نميرفتم

خدارو شكر صدهزار بار
بابامم همينو ميكه ميگه اگه داداشات عقل داشتن اون رفتارو نميكردن ولي واقعا دلم واسه اون دوران خوبمو ...

به همسرت کمک کن کم کم ببخشه و این بار سنگین روی قلبش رو سبک کنه 

لج بازی بدترین راهه 

سخت نگیر خودت بابچه ها برین.من ب شوهرت حق میدم شاید گذر زمان حل کنه مشکل رو من خودمم وقتایی ک دلم بش ...

خيلي به ناحق بود اون توهينا 

خيلي

مساله اينه كه بابام خيلي اصرار داره دوباره رفت و امد كنين

از طرفي شوهرم ميگه من اگه بيام چون يه بار بي حرمتي شده و حرمتا شكسته، دفعه دوم اگه مساله پيش بياد خيلي بدتر ميشه

خدارو شكر صدهزار بار
2706