2733
2739

انگار همه گیز تو سال ۹۸موند 

کاش همه چیز از ۹۸دوباره شروع بشه تا خوش بگذره 🥺🤕

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

وای میشه بس کنید  چرا انقد فاز منفی میدید !

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از سال ۹۸ زمان سریع کذست 

من هنوز باورم نمیشه۱۷ نیم سالمه و چند مته دیکه هجده ساله میشم

😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2731
عجیبه اکثرا ۹۸ رو میگن.

اره خصوصا برای ما دهه هشتادیا

یهو بزرگ شدیم خودمون نفهمیدیم چی شد

🥀

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا این طور میگید من اولین سالیه این موقع خوشحالم سالای قبلم تقصیر خودم بود....انرژی بده بخودت مثبت باش خودتو دوست داشته باش هیچی مهمتر از حال خوب خودت نیست

نمیدونم چی بنویسم والا.....