2733
2734
عنوان

سلام خانمها

75 بازدید | 8 پست

دختر۹ماهم خیلی عرق میکنه انقدکه وقتی نشسته هم عرق میکنه همه جای بدنش عرق سردمیکنه نگرانم

میشه راهنماییم کنینن کساییه که میدونن

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

ببر دکتر بگو‌ یه آزمایش براش بنویسه. تیرویید رو حتما چک کنید

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببر دکتر بگو‌ یه آزمایش براش بنویسه. تیرویید رو حتما چک کنید

خیلی نگرانم یه بارازدکترش پرسیدم گفت اهناشومنظم بده وتوتابستون بزارش جلونورخورشیددرست میشه

ولی هرروزبهتر نمیشه که بدترمیشه

مگه تواین هواهم عرق میکنن

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه خواهر منم خیلی عرق میکرد نوزاد که بود الانم ۱۰سالشه فرقی نکرده. مشکلیم نداره. 

واقعا

کاش بچه ی منم همین طورباشه

واقعا کاش بچه ی منم همین طورباشه

عزیزم جای نگرانی نداره، من خودمم مامانم میگه از نوزادیم خیلی عرق میکردم و شب تا صبح چندبار لباسمو عوض میکرده، الانم شبا تو خواب عرق میکنم

بعضیا این مدلین زیاد عرق میکنن

برای نوزاد و بچه ها هم عرق کردن طبیعیه چون سوخت و ساز بدنشون بالاست و میخوان رشد کنن

با این حال نوبت دکترش که بود به دکترش بگید تا خیالتون راحت بشه

عزیزم جای نگرانی نداره، من خودمم مامانم میگه از نوزادیم خیلی عرق میکردم و شب تا صبح چندبار لباسمو عو ...

اره بایدازدکترش بپرسم.ان شالله همینطورکه میگین باشه

ممنون ازاینکه وقتتونوگذاشتین وجواب دادین😍

2740