2737
2734
عنوان

دلم میخاد شوهرمو بکشم

290 بازدید | 17 پست

همیشه این بلا  رو سرم میاره عوضی

هرموقع بخاد بیاد دنبالم ۵  ۴  ساعت منو میکاره بعد با خنده میاد میگه دستم ی جا بند شد  همیشه همه کاراشو به من اولویت میده

امشب خونه بابام مهمونی داشتیم  ما مهمونی هامون زود شروع میشه شامم زود سرو میکنن این عوضی معلوم نی سرش کجا گرم بوده تازه الان اومده با خنده میگه رفته بودم کباب خوری://

معلوم نیس کدوم گوری با کدوم پدسگی رفته اصلا من براش مهم نبودم ابروم رفت از بس ازم پرسیدن شوهرت کجاست

خاک بر سرش

کاربری دوممه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ایکاش همیشه چه روی همسرمان چه پشتش عفت کلام رو رعایت کنیم بعدشم شاید خیلی دعوا کردین باهم روش وا شده دیگه محل نمیده به احساس شما که چی میکشین اون لحظه باهاش جدی برخورد کنین تاارزش بده بهتون 

ایکاش همیشه چه روی همسرمان چه پشتش عفت کلام رو رعایت کنیم بعدشم شاید خیلی دعوا کردین باهم روش وا شده ...

نه اصلا من فقط خودخوری میکنم جلوش ک بد صحبت نمیکنم باهاش عزیزم

کاربری دوممه😊
نه اصلا من فقط خودخوری میکنم جلوش ک بد صحبت نمیکنم باهاش عزیزم

بجای خود خوری قشنگ بهش بگو من چقدر پیش مردم ضایع میشم بگو تا درک کنه اون لحظه چه حالی بهتون دست میده طوری بگین که حتما تکرار نکنه دیگه با دعوا نه با احترام

برای آرامش دل منم دعا کنین دیشب پسرم با کمر بند بهم حمله کرد

2706