2733
2734

بچه ها این دوستم با یکی راه دور دوسته بعد طرفش زنگ میزنه بهش یساعت اشغاله داره حرف میزنه بعد دوستم زنگ میزنه جوابش رو نمیده الانم چند روزیه هیچ خبری ازش نیست هرچی زنگ و پیام میده 

دوستم میگه اشغاله گوشیش یا یبار رد تماس داد یا تو اینستا و... فعالیت داره پسره 

بنظرتون چیکار کنه؟ بهم میگه به دوست دوست پسرش پیام بده که با کس دیگه ای در ارتباطه یا نه؟ 

من جوابشو ندادم گفتم مشورت بگیرم 

نظرتون چیکار کنه؟ 

کیس جدید گیر آورده🤣

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
این بده که دخترا سریع با یکی که خیلی دوره وابسته میشن .ارتباط با اون پسره فقط ضرره برا دوستت .سرش جا ...

دیگه پیام و زنگ نزنه نه؟ منم بهش میگم دیگه ولش کن ولی خودش آروم نمیگیره حتی میگه به دوست پسره پیام بدم و قسم بدم که با کس دیگه است یا نه