2737
2734

اره دوستم

بار دوم گلو‌درد خیلی بدی گرفته بود

دکتر خودم بردمش گفت بدن بخاطر انفولانزا ضعیف شده و پرهیز نکرده و مراقبت نکرده ویروسای خفیف دوباره مریضش‌کردن گفت باید سیستم دفاعیشو‌قوی کنه 

ما یه ماهه درگیرشیم

بهتر میشم دوباره بدتر میشیم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله من و پسرام باراول گرفتیم یک هفته بود .دوهفته بعد بار دوم گرفتیم بیست روز درگیر بودیم

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2740