2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چلوگوشتش عالیه

من یه مادرم که تمام تلاششو برا پیشرفت  پسر کوچولوش انجام میده 🙂من یه همسرم که از هیچ تلاشی برا شوهرش دریغ نمیکنه 🙂من دختر دلسوز مامان و بابامم😊                 ولی از همه اینا مهمتر اینکه من، منم، یه انسان که کتاب خوندن و دوست داره فیلم دیدن و دوست داره درس خوندن و دوست داره  اشپزی کردن و دوست داره کسیکه خودشو دوست داره شاید یه روزی بیاد که من نه پسرمو نه همسرمو نه مادر پدرمو کنارم نداشته باشم به هر دلیلی شاید مسافرت یا هر چیز دیگه اما من هیچوقت هیچوقت نمیتونم خودمو از خودم جدا کنم پس خودمو فدای پسرم شوهرم و مادر پدرم نمیکنم 🥰طوری خودمو دوست دارم که بقیه هم دوست داشتنمو یاد بگیرم🥰
2742
2740
عالی میشه  لذیذه،من هرسری تهران بیام چندکیلو میگیرم تاچندماه مصرف می کنیم

برای چ غذاهایی مصرف میکنید عزیزم؟ قیمه و قورمه اینام میشه؟ کباب تابه اش چطور درمیاد؟

برای چ غذاهایی مصرف میکنید عزیزم؟ قیمه و قورمه اینام میشه؟ کباب تابه اش چطور درمیاد؟

خورشت نه ،فقط چرخ کرده برای کتلت ویسری غذاها ،برای کباب هم جدامیگیرم حداقل ۶ساعت داخل کیوی میذارم بمونه  عطر وطعم کباب گوسفندی روداره ونرمه

گوشت شتر مزه شیرینی داره . اول حجم کم درست کن ببین میسازه بهت یا نه . 

چون یکی از اقوام خورده بود حالت تهوع گرفت و  بهش نمیساخت . 

اگه دیدی میتونی بخوری بعد بقیه رو درست کن وگرنه بده به یکی دیگه

من معمولا بایکم گوساله قاطی میکنم برای کوفته. شامی. لوبیاپلو کلا چیزایی که احتیاج به چرخی داره 

طبعش خیلی گرمه

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه