2737
2734
عنوان

گال گرفتین؟اگه اره چجوری خوب شدین

360 بازدید | 42 پست

بعد چ مدتی 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

بعد ۱ ماه 

هر شب پماد پرمترین 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد ۱ ماه  هر شب پماد پرمترین

وسایلاتونم شستین؟ 

مطمعنی گال بوده. 

چن مدته ازش میگذره ک دیگ خارش نکردین

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 

داداشام گرفته بودن خیلی سال پیش 

همش خارش داشتن 

رفتن دکتر بهشون شامپو داد خوب شدن سریع 

گال فکررررر کنم از حیوون و اینا باشه با کثیفی 

چون یه مدت خیلی با یه عشایر که دام داشتن در ارتباط بودن

2740
وسایلاتونم شستین؟  مطمعنی گال بوده.  چن مدته ازش میگذره ک دیگ خارش نکردین

بله 

بله دکتر رفتم 

۱ ماهه خوب شدم الانم ۲ سال میگذره

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
محلول بنزیل بنزوات خیلی خوبع

چطوری اشتفادع میکنن

بله  بله دکتر رفتم  ۱ ماهه خوب شدم الانم ۲ سال میگذره

چن بار شستین؟  یبار یا بیشتر 

چی هست؟شما چرا گرفتی؟

داداشم از سربازی گرفت اومد ما هم گرفتیم 

خارش شدید پوستیه ،

2706