2733
2739

سلام دوستان 

ما سالهاست که ساکن غرب تهرانیم ولی بخاطر نزدیکی به محل کار همسرم تصمیم به جابجایی گرفتیم. این مناطق یا اطرافشون مدنظرمون هست ولی اشنایی چندانی نداریم. مخصوصا ازگل رو که رفتیم دیدیم با اینکه سرسبز و خوش اب و هواس ولی خیلی ارتش و نظامی بودو حالا نمیدونم این حسنه یا عیب. از طرفی پاسداران و هروی هم جنتا از آشناها گفتن خیلی آب و هوای بدی داره و شلوغه. خلاصه سردرگمیم ممنون میشم اکه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین

هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید

سلام من با ازگل آشنایی ندارم ولی چندباری رفتم. یعنی چی نظامی بود؟! اشتباه نمیکنی؟ یکم فضای محلی داره نسبت به جاهای دیگه. 

درمورد هروی و پاسداران که خود خیابون پاسداران پرترافیکه بخاطر بخش اداریش. چراغ هم زیاد داره ولی کوچه ها و محله های خوبی داره که از بالا به صدر و از شرق به صیاد دسترسی دارن باز هم بستگی داره کدوم خیابون بخوای زندگی کنی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا عزیزم شرق نسبت به غرب تهران بافت متفاوت تری داره. تراکم بیشتره و خیابونها باریکتر

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

آره مانترا جان ارتشی بود ینی یه بخشای بزرگی کلا حصار و دیوار بود مخصوص ارتشی ها

مد نظرمون اول بوستان گلستانای پاسدارانه چون اونجا برا دخترم مدرسه دیدم

هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید

من ازگل خیلی رفت و امد نداشتم. چندباری که رفتم بد نبوده به نظرم

پاسداران و هروی رو دوس دارم. هروی هستیم خودمون. پاسداران شلوغتره و گرونتر. محله های اروم و خوبی داره. من کلا این سمت رو ترجیح می دم به غرب. البته توی تهران این قضیه کاملا سلیقه ای هست

آره سلیقه ایه و بستگی به این داره طرف کجا بزرگ شده باشه. برا من مهم نیس البته میخوام محله خوب باشه از لحاظ فرهنگی و دسترسی هاش خوب باشه

البته کلا دسترسی پاسداران و هروی خوب نیست زیاد اگه ماشین نداشته باشی. ولی تازگیا مترو اومده این سمت یکم بهتر شده

ولی محله و فرهنگ ادما خوبه

ازگل خیلی اطلاع ندارم

2740

سلام ازگل بافت قدیم داره زیاد بدرد نمیخوره مثله خود میدون ازگل

ولی بافت جدیدش چون اکثرا زمان قدیم باغ بوده خیلی سر سبز و خوبه غیر از خیابان اصلی ازگل که زیاد جالب نیست بقیه محله هاش خوبه 

ترافیک هم متوسط هست البته به نسبت پاسداران و هروی ترافیکش خیلی خوبه

خاطری ای بیاد ماندنی با گروه بالی گل   baligol.ir