2737
2734
عنوان

دلمه با برگ شور خوب میشه؟

96 بازدید | 12 پست

من همیشه با برگ تازه پختم تر و خوشمزه شده

این اولین بارمه می‌خوام با شور بپزم یه ذره خوردم حس کردم سفته و خوب نیست میترسم زحمتام به باد بره

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه

دیر تر میپزه؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2728
منم با شور درست نکردم  الان برگ تو فریزر دارم

منم برگ تازه میخوااام😭

2740
اگه ازاین آماده هاست که توی اب نمک گذاشتن آوردی به نظرم روش آب جوشیده بریز هم شوری بره هم از زبری در ...

آره از این آماده هاست تو شیشه از فروشگاه گرفتم

پس مدونا خوب میشه؟ از اینا که باز میفروشن؟

یکم دیر تر ازتازه میپزه و باید مواد داخلش کم نمک باشه هزاربارم اب بکشی بازم یه کم شوره برگ مو

خدایاشکرتتتتت♥️،اول ازهمه دعای خیر برای همه ی خواهرای عزیزم که چشم انتظار بچه ان،ان شاالله خدا دامن همه ی منتظرا رو سبزکنه(الهی آمین)🤲🏻،تاریخ۱۴۰۲/۷/۱۳بی بی چکم مثبت شد😍،،،تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۵هم ازمایشم مثبت شد🥰،،،خدایا خودت مواظب تودلیم باش به خودت میسپارمش،میشه لطف کنین و برای سلامتیش یه صلوات بفرستید ازتون ممنونم💋،تاریخ۱۴۰۲/۸/۱۴رفتم سونو قلب و شکر خدا قلب کوچولوش تشکیل شده بود😍،تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲رفتم واسه ان تی شکر خدا همه چی خوب بودو من دوباره دیدمش ااااااخ وجودمن چقدر قشنگی دلم برات آب شد🤩،تاریخ 1402/10/24رفتم واسه غربالگری شکر خدا همه چی خوب بود انقدر خوشمل بودی پسرقشنگم خدا حفظت کنه👶🏻😘،
ولی بیشتر بزار دم بکشه

از این بسته بندی آماده هاست تو شیشه از فروشگاه گرفتم به نظرت از اینا که باز میفروشن فرق داره؟

آره از این آماده هاست تو شیشه از فروشگاه گرفتم پس مدونا خوب میشه؟ از اینا که باز میفروشن؟

نمیدونم من از مغازه هایی که سبزیجات میفروشن خریدم خوب نبود گفتم شاید برگش خوب نبوده ازجای دیگه هم خریدم بازم پسندنکردم هیچی برگ تازه نمیشه ولی اینم خوبه وقتایی که هوس کرده آدم ولی من دوست نداشتم شاید به خاطر نمکشه که رو طعم برگا اثر گذاشته