2733
2734
عنوان

انقد از خدا گله دارم دیگه نمیخام روزه بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 56 پست
خب چنبار اقدام کردم. میخاد مهریمو ببخشم جداشم. ابدا اینکارو‌نمیکنم سی سالمه بادوتا بچه دیگه کی میت ...

خیانت بده 

مگه هرزه ای؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

عزیزدلم به خدا امیدوار باش ... میدونی بزرگترین گناه کبیره چیه؟؟!! ناامیدی از خدا ... نمازتو بخون... از خودش کمک بخواه... بهش ایمان‌داشته باش ... مطمعن باش جوابتو به موقعش میده ... توو زندگی پس از زندگی چه مَردای بداخلاقی که خانوماشونو اذیت میکردن ... ولی یک لحظه روحشون جدا شده و خدا هدایتشون کرده... ان شاءالله خدا همسر شما رو هم هدایت کنه... زیاد نشین غصه بخوری ... این دنیا چه شاد باشی چه غمگین میگذره ... عزیزم ما توو این دنیا هیچکسو نداریم که دلش به حالمون بسوزه و از تهِ تهِ دلش دوستمون داشته باشه ... جز اون بالاسری... پس از زندگیت حذفش نکن... از تهِ قلبم از خدا میخوام حالِ دلتو خوب کنه و آرامش قلبی بهت بده🤍🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت بده  مگه هرزه ای؟

وقتی میبینم همه هرزه پسند شدن.هیچیشونم نمیشه.

وقتی میبینم شوهرم نمیخاد بفهمه چه بلایی سرم اورده.

فقط همین راه به ذهنم میرسه

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
عزیزدلم به خدا امیدوار باش ... میدونی بزرگترین گناه کبیره چیه؟؟!! ناامیدی از خدا ... نمازتو بخون... ...

مرسی عزیزم❤️

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2731
آفرین تو دقیقا روزای منو زندگی کردی. اینم خودشیفتگی داره. قشنک درک میکنی من چمه

خودشیفتگی درمان نداره میگن فقط جونتون بردارین و فرارکنین،نمیدونم واقعا این چه حکمتی که ما باید اینطوری امتحان بشیم و تا کی ادامه داره من فقط از خدا میخوام یه معجزه ای بشه نجات پیداکنیم 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
من نمیتونم بیخیال بشم. خیلی سعی کردم بهش فکر نکنم اما انگار یه میخ گرفته دستش با چکش اونو میزنه به ...

اینادیگه هیچوقت درست نمیشن فقط مایه عذاب ماها هستن

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم🙏
خودشیفتگی درمان نداره میگن فقط جونتون بردارین و فرارکنین،نمیدونم واقعا این چه حکمتی که ما باید اینطو ...

اره همین که میگن درمان نداره بیشتر کلافم میکنه.میخاییم فرار کنیم بچه هارو کجا ول بدیم🙃

خودشیفته معنی شکستو‌نمیفهمه.

اصلا کلیپای روانشناسارو درمورد خودشیفته گوش میدم دوس دارم کلمو بکوبم به دیوار

عزیزم منم شوهرم میخاد که مهریه نده، بچه نده، خودمم اقدام به طلاق کنم. به خاطر همین خیلی اذیتم میکنه ...

دقیقا اینم اذیتاش بیشتر شدع.

من پارسال درخاست طلاق دادم اما بازم ندادچون در هر صورت مهریه باید بده.

پدرم میگه جداشدی باید بیای پیش ما.

یه خونه که پذیراییش جمعا ۲۰ متره دوتا اتاق خواب داره.خودشونم ۴ نفرن.منه با سه تا بچه برم کجا.

خودشم میگه زیر نظر من میمونی.

من میخام با بچه هام جدا باشم.خودم بدونم دارم چیکار میکنم.

دختر بچه نیستم که دوباره مطیع باشم.

قبلا هم میگف بچه هارو‌نمیاری.گفتم به هیچ وجه بچه هارو ول نمیکنم مگر اینکه خودشون بخان.

من ارامش میخام.

بخاطر فرار از جهنم پدری افتادم تواین زندگی دیگه

2740
اره همین که میگن درمان نداره بیشتر کلافم میکنه.میخاییم فرار کنیم بچه هارو کجا ول بدیم🙃 خودشیفته مع ...

بچه هات ول نکن تو رسالتت همینه که بچهات پناه بدی و بزرگشون کنی ،من تصمیم گرفتم اگه دیگه طاقتم تموم شد بگم شوهرم از خونه بره بیرون خودم بمونم بچه م بزرگ کنم هزینه نگه داری و خرج ومخارج از شوهرم بگیرم کجا برم با بچه اینام که بچه نگه نمیدارن طلاق بده هم نیستن 

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
بچه هات ول نکن تو رسالتت همینه که بچهات پناه بدی و بزرگشون کنی ،من تصمیم گرفتم اگه دیگه طاقتم تموم ش ...

ازین قرارا من با شوهرم گذاشتم به جایی نمیرسع.اولش قبول کرد بعدش نمیدونم چه فکری کرد زد زیرش.

گفتم برو جای دیگه بمون.خرج بچه هاتو بده .قبول نکرد

صبر نمیخام دیکه😭😭😭😭😭 نتیجه میخام تاوان میخام. وقتی میبینم بعد ازینهمه غلط حالش خوبه،باورمو از ...

مطمن باش از سرش نمیگذره خدا و حقتو ازش میگیره توی این دنیا

انسان هر کاری کنه چ از خوب چ از بد همون بهش برمیگرده این قانونیه هیچ خلافی توش نیس و زندگی اینجوری میگذره و خدا هیچوقت بنده‌ای رو که صبر گرفته و نافرمانیش نکرده و بهش امید داره رو دست خالی برنمیگردونه فقط صبر🥲

''هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد... او گدایست که حاجت ز گدا می طلبد''🌿.....''هر که به پناه خدا پناه برد در امان است"🌻❄️......👈👈اگه مشکل سحر و جادو داری و گرفتارش شدی پیش سید و دعانویس نرو به جاش به این کانال برو توی تلگرام و مطالبش رو بخون و سرچش کن بدردت میخوره بهت قول میدم.کانال تبلیغاتی نیس و حتی مال خودمم نیس فقط دلسوزانه میزارم تا مشکلت حل بشه...بنی آدم اعضای یکدیگرند! اینم لینک کانال👈/darmanbaquran////و اگه شک و شبهه‌ای در دین داری به این کانال برو جواب سوالاتت رو پیدا میکنی بازم بهت قول میدم، اصلام تبلیغاتی و اینچیزا نیس خودت بری میفهمی👈/shobahat99/🚶‍♀️👍🍂