2733
2739
عنوان

نمیذارن کفنش خشک بشه😔

816 بازدید | 28 پست

من یه خواهرشوهر مجرد و دوتا متاهل دارم. پدرشوهرم را دیروز به خاک سپردیم. وقتی منتظر بودیم تا غسلش بدن دخترخواهرشوهرم یه سره هی میگفت خالم تنها شد و باید خونه باباجون را بفروشیم با یکی یه دوطبقه بخریم که تنها نمونن منظورش ما بودیمدلم میخواست بزنم تو دهنش.

ما مستاجریم البته خودمونتو روستا خونه داریم که دادیم اجاره. پارسال میخواستیم بفروشیم بیایم خونه پدرشوهرمو خراب کنبم دوطبقه بسازیم ولی مادرشوهرم قبول نکرد. حالا هی این حرف مفت میزنه.

چی بگم بهش به نظرتون😤

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

هیچی دنبال شر هستن 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینها داغن یه حرف می زنن بگو آدم زنده وکیل وصی نمی خواد 

یا بگو به نظرم باید کنار دخترهاش که مواظبش باشن!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2742

خب دختر مجرد کجا زندگی کنه ،درامدش کجا بود حداقل اا زمان ازدواجش خونه پدرش بمونه بعدش تقسیم ارث کنید،

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2738

ب این نتیجه رسیدم بعده ها یه قرونم ارث به جا نزارم ، استفاده کنم تا تهش 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
عزیزم شما رو سننه که راجع به ارث حرف بزنی؟!حد خودتو نگه دار که جواب بدی میگیری ازشون

من حرفی از ارث نزدمیه دور دیگه بخون ببین چی نوشتم😤

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

به این نتیجه رسیدم اینجا هیشکی متنو درست نمیخونه، اسی گفته که در زمان حیات پدرشوهرش میخواستن بکوبن، دوطبقه بسازن مادرشوهرش نذاشته، حالا که اونا تنها شدن خواهرزاده شوهرش مدام میگه باید خونه رو بفروشن

منم خواهرم مجرد هست پدرم فوت شده  بامادرم تنهایی زندگی میکنن  ماهم دورا دور هواشون رو دا ...

ما هم اطرافمون زیاد داریم زنهایی که شوهر ندارن و تنها زندگی میکنن.

اینا هی حرف مفت میزنن.

قبلا هم به شوهر من میگفتن تو باید بیای پیش ما و همش طلبکار بودن. شوهرم میگفت انگار ۶تا خونه اماده کردن و من نمیرم😒

2706