2737
2739

مانتوم کتی مشکیه میخاستم با شال مشکی بپوشم مامانم میگه چیه مگه عزاداری😑

ی شال شیک اگ دارین عکسی چیزی بزارین واسه ایده

یا بگین چ رنگی بگیرم

شلوارمم یخیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شال و مانتوم اینه

مبارکه بخوشی بپوشی

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

منم مانتو کتی مشکی و شلوار مشکی دارم میخام شال دو رنگ سیاه سفید بگیرم .چون سفید بهم نمیاد سیاهم بقول تو عزا میشه 

اما هنوزم نخریدم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2740

هنوز سال نخریدم

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲

دقیقا کت من مشکیه البته با گلای سفید موندم چ رنگ شالی بخرم اخه سفید دوس ندارن بقیه چیزام هم مشکی حس میکنم شالم هم مشکی باشه ی جوریه.موندم چکار کنم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706