2737
2734
عنوان

ابله مرغان مرغون

88 بازدید | 14 پست

من ۳ روزه  ابله مرغون گرفتم چون سوزش داشت کالامین میزنم بدنم که تاول هاش سرجاش هستن

ولی صورتم همشون ترکید 

نه خودم ترکوندم نه پماد رو با فشار زدم که بترکه

ب نظر شما چرا ترکیده

ترکید ؟🙄 

من هم خودم هم همهی اطرافیانم گرفتن اما نترکیدن 

شاید دارن خشک میشن ....

بیشتر از همه به چشمات معتاد منم 🙃                                               اونیکه واسع موندنت                                                      پای خدا                                                                                    افتاد‌ مــ‌نـ‌مـ‌🖤                                                      تو دوست داري                                                                                   همش حال دلم بد شع ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه سرشون سوراخ شده گودی افتاده

خب گلم دیگه داره زخم میشه که خشک بشن 

نترس عادیه هیچ نشده 

اصلااااا دست بهشون نزن 

زخم شدن یه وقت نکنیشونااااا 

مدااادم ترمیم کننده بزن که جاشون بره

بیشتر از همه به چشمات معتاد منم 🙃                                               اونیکه واسع موندنت                                                      پای خدا                                                                                    افتاد‌ مــ‌نـ‌مـ‌🖤                                                      تو دوست داري                                                                                   همش حال دلم بد شع ...
خب گلم دیگه داره زخم میشه که خشک بشن  نترس عادیه هیچ نشده  اصلااااا دست بهشون نزن  ...

اخه بدنم هنوز تاول هست 

صورتم از توش چرک میاد بیرون

من مطمئنم که جاش میمونه

اخه دوتاشو دست کاری کردم شبیه اونا شدن 

نمیدونم چه بلایی سرم آورد این کالامین

خب گلم دیگه داره زخم میشه که خشک بشن  نترس عادیه هیچ نشده  اصلااااا دست بهشون نزن  ...

نه زخم نمیشه وقتی پماد میزنم ب جای خارش میسوزه

اگه چیزی میدونی کمک کن عید قراره نامزدم اینا بیان

2740
اخه بدنم هنوز تاول هست  صورتم از توش چرک میاد بیرون من مطمئنم که جاش میمونه اخه دوتاشو دست ک ...

خب باید باشه دیگه 

من خودم که گرفته بودم داشتم که یکی کلا زخم باشه یکی تاول 

از الان برو ترمیم کننده بگیر و مرابب بزن 

من تو صورتم فقط ۱ مونده که خیلی هم کمرنگگ و کوچیک شده 

۲ ماه داره تموم میشه من هنوز ترمیم کننده میزنم ... 

نه زخم نمیشه وقتی پماد میزنم ب جای خارش میسوزه اگه چیزی میدونی کمک کن عید قراره نامزدم اینا بیان

درخواست ق کن راهنمایی کنم

2706