2737
2734

سلام خانما با شوهرم دعوا کردیم با بچه هام اومدم شهرستان سر صیغه دعوامون شد گفت صیغه دارم باید قبول کنی و منم بچه هامو برداشتم اومدمدخونه پدرم وقتی فهمید کلی التماس کرد غلط کردم به خدا صیغه ندارم الان ۱۴روز اومدیم نه زنگ میزنه نه پیام میده منم موندم مادرم میکه بشین تا خودش زنگ بزنه وگرنه بری اذیتت میکنه بدتر منم اعصاب برامدنمونده چیکار کنم کیا مثل من بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین به مادرت چه مادر حمایتگری حرف درست میزنه بشین تو خونه پدرت تا بیاد منتت بکشه مردک 

تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2742
آفرین به مادرت چه مادر حمایتگری حرف درست میزنه بشین تو خونه پدرت تا بیاد منتت بکشه مردک 

اصلا هیچ پیامی بهم نزده فقط به پسرم تو اینیستاگرام پیام داد سلام بابا منم پاک کردم پسرم نبینه

2740
اشتباه تو این بود بچه هاتو برداشتی آوردی میزاشتی نگه داره اون موقع یادت میکرد بچه ها دست و پاشو می‌گ ...

یه بار گذاشتم برد گذاشت پیش مادرش پسرم میگفت صبح میرفت شب میومد اصلا براش مهم نبود الان آوردم به پسرم پیام زده سلام بابا منم پاک کردم پسرم نبینه

2706