2737
2739

نه

همچی تموم شد و برای همیشه تو رفتی💔امیدوارم بعد از تو به آرامش برسم💔 تابستونی که توی اون از دست دادم و هیچی بدست نیاوردم....😅الان تنهای تنهام و ناامید، روزای پوچ و خالی پشت هم داره میگذره تازه دانشگاهم باید برم افسرده شدم و حوصله ندارم حتی خداهم منو تنها گذاشته... این روزا حالم بهتره تازه خودمو و خدارو پیدا کردم تازه به آرامش نزدیک تر شدم ولی هنوز بهش نرسیدم...شکر❤روزای درهم برهم و شلوغ روزایی که مغزم موقع خواب هم بیداره روزایی که ته ته ته قلبم به رویاهام فکر میکنم و امید میگیرم🌱💔 من دیگه حوصله و ذوق هیچیو ندارم...12.9🖤 چقد بده ی سری واقعیتا عین سیلی باشه تو صورتت...۱.۱۸🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من تجربیم  هدفمم خب پزشکی  یا مهندسی ژنتیک  فرهنگیان ثبت نام نکردم اصلا

پزشتی از هرکی بپرسی بهت میگن‌نمیشه ولی من مطمئنم میشه چون خیلی مونده تا کنکور من‌نگرانم چون من ۴۰ روز وقت دارم ولی تو راحت میتونی بخون معدلتم ۱۹ بگیری حله

پزشتی از هرکی بپرسی بهت میگن‌نمیشه ولی من مطمئنم میشه چون خیلی مونده تا کنکور من‌نگرانم چون من ۴۰ رو ...

❤️تو ام میتونی به نظرم چون ۵۰ درصد معدلِ این چهل روز هم خیلی سخت بخون:) امیدوارم برسی به آرزوهات

2706