2733
2734

لطفا ازعاشقانه هاتون نگید که ماعاشقیم وفلان میتونین تاپیک جدا بزنین 

شمایی که شوهرتون رو دوست ندارید چجوری تحمل میکنین؟

من هزاربارگفتم نمیخوامت نه پول داره مهرمو بده نه بچم رومیده

منو با دخترم تحت فشارمیذاره

تحملش برام خیلی سخته هیچ جوره هم راضی به طلاق نیست

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من که مجردم خیلی‌ تجربه ای از روابط زن و شوهر ندارم، ولی چیزی که میدونم اینه که هر چقدر میتونه بهت بده برای مهریه طلاقتم بگیر برو مجبوری از بچه ات بگذری کاریش نمیشه کرد، هر از چند گاهی هم میتونی بچه ات رو ببینی بعدا

2740

از طرف مادرم پیام میزارم گلم

قبل اینکه بیان خونه خودشون عاشق بودن عاشق واقعی بعد اینکه اومدن ۳ ماه نشد به طلاق کشیده میشد بخاطر دعا و طلسم مادربزرگم

مادرم درد هاییو تحمل کرد که تو کل دنیا شاید ۳_۴ خانم باشن که تحمل کردن

دردایی که نمیتونین تصورشو بکنین

گذشت و گذشت

مادرم بخاطر کمبود محبت ناخواسته با محبت مردا جذبشون شد و الان وسط لجن هس

خواهرم عزیزکم قشنگم

لطفا خواهشا نزار پات لیز بخوره اگه میدونی نمیتونین کنار بیایین لطفا لطفا جدا شین

من که مجردم خیلی‌ تجربه ای از روابط زن و شوهر ندارم، ولی چیزی که میدونم اینه که هر چقدر میتونه بهت ب ...

نمیشه روانی ترازین حرفاس که نذاره بچم روببینم

کارش طوریه میتونه اناقالی بگیره شهر دور وحسرت بچه رو رودلم بزاره

غذاخوردن خوابیدن بیدارشدن بیرون رفتن مهمونی رفتن با آدمی که ازش نفرت داری خیلی سخته

خدا کمکت کنه.. قطعا از اول اینجور نبودی.. حتما یه رفتاریش آزارت داده به حدی که به اینجا رسیدی

از طرف مادرم پیام میزارم گلم قبل اینکه بیان خونه خودشون عاشق بودن عاشق واقعی بعد اینکه اومدن ۳ ماه ...

من دوسش ندارم هزاربارم التماسش کردم جداشیم

بجای مهریه بچم روبده

نمیخوادمیگه برو بدو دنبال طلاق

من ده سالم طول بکشه دادگاه بازم طلاق نمیدم

2706