2737
2739

چند ماهی میشه عقد کردیم. حس میکنم مادر شوهرم خیلی بیشتر از من جاریمو دوس داره و تحویل میگیره. اما من همیشه احترامشو نگه میدارم و به همسرم نمیگم تا کدورتی پیش نیاد. دیروز برادر شوهرم زنگ شوهرم زد هیچ موقع احوال منو نمیگیره از شوهرم اما دیروز دو دفعه شوهرم از برادر شوهرم احوال خانومشو پرسید که حالش خوبه؟ راستش بهم برخورد نه از این بابت که حالشو پرسید از این بابت که کسی احوال منو نپرسید اما اون بازم داشت سوال میکرد. متوجه شد که از چیزی ناراحت شدم اما بازم بهش نگفتم و گفتم دل دردم 

شما باشین به همسرتون میگین یا اینکه نه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اصلا و ابدا.. به کی تا حالا به خاطر احوالپرسی یک نفر مداد دادند. ارزش شما و زندگی مشترکتون پیش خودت و همسرت هست. اونو خراب کنی برای یه احوالپرسی الکی که پشتش هم اکثرا فقط ادبه و محبت نیست؟ یه کاری کن اصلا حساس نباشی و این چیزها رو نبینی.

نه اصلا

کم اهمبت ترین و مسخره ترین چیزیه که میتونه تو زندگی وجود داشته باشه.

همسرت اگر حالشو پرسیده از سر شعور و شخصیتشه.

اینکه مادرشم اون عروسو بیشتر دوس داره که خب یه چیز دلیه،نیازی نیست با گفتنش خودتو گوچیک کنی

2740

گور باباشون اصلا برام مهم نیستند که بخواد این کارهاشون برام مهم باشه! 

البته من بعد ۱۵ سال زندگی مشترک به این بینش رسیدم

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اصلا چرا واست مهمه ؟ 

نمیدونم ولی خب احوال کسی رو پرسیدن نشون دهنده اینه که طرف واست قابل احترامه وقتی کسی واسه من احترامی قائل نیست اما همسرم واسه زن داداشش احترام قائله آدم بهش برمیخوره

آش برده بودم واسه مادرشوهرم بهش گفتم زنگ زدم بهتون جواب ندادین گفت با جاریت رفته بودیم خونه کسی 

بنظرم اصلا زوم نشو رو رفتاراشون چرا باید برات مهم باشه ک کسی دوستت داشته باشه یا نداشته باشه؟ زندگیتو بکن

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2706