2733
2734
عنوان

نذر شهید مجتبی علمدار

85 بازدید | 14 پست

شهید علمدار خیلی معروفن تو مازندران مخصوصا ساری که مزارشون اونجاست، خیلیا ازشون حاجت گرفتم، دیروز یه تیکه کاغذ خیلی کوچولو پیدا کردم لای یه قرآن که صاحبش میگفت این کاغذ رو یه خانومی تو کربلا پخش میکرده، رو کاغذ نوشته بود:

( شنبه ی اول ۱۴۹ صلوات

شنبه ی دوم۱۴۹ بسته نمک

شنبه ی سوم حاجت روایی

نذر شهید علمدار )

من هنوز انجامش ندادم، اگه دوست داشتین انجام بدین نتیجه شو بگین اینجا بعدا

یک حمد برای حاجتم میخونی؟🙏آرامِ جانم حُسِین♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه

من خیلی دوست دارم مزارشون برم شمانزدیک هستیدبهشون؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
من خیلی دوست دارم مزارشون برم شمانزدیک هستیدبهشون؟

مزارشون تو شهر هست، ما تو یکی از روستاهای شهر میشینم ولی گاه گاه پیش میاد که بریم برای زیارت مزارشون

مزارشون تو شهر هست، ما تو یکی از روستاهای شهر میشینم ولی گاه گاه پیش میاد که بریم برای زیارت مزارشون

حمدبرای امضاتون خوندم .چه عالی.بعد مزارشون به راه آهن ساری نزدیکه؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
حمدبرای امضاتون خوندم .چه عالی.بعد مزارشون به راه آهن ساری نزدیکه؟

نه، مزارشون تو آرامگاه ملامجدالدین هست، تقریبا روبروی بازار ترکمن

نه، مزارشون تو آرامگاه ملامجدالدین هست، تقریبا روبروی بازار ترکمن

آهان شما آیدی یاراه ارتباطی از همسر یادخترشون دارید؟مزارشون رفتید بهم خبرمیدید لطفا؟

آهان شما آیدی یاراه ارتباطی از همسر یادخترشون دارید؟مزارشون رفتید بهم خبرمیدید لطفا؟

نه والله من انقدر امار دقیق ندارم ازشون، گفتم که گاه گاهی فقط میریم سر مزارشون. ولی از راه دورم نذر کنین قبوله صداشون بزنین

نه والله من انقدر امار دقیق ندارم ازشون، گفتم که گاه گاهی فقط میریم سر مزارشون. ولی از راه دورم نذر ...

ممنونم 

2706