2737
2734

سلام وقت بخیر 

من یک دختر ۲۷ ساله هستم از لحاظ ظاهری، مالی کاری خانوادگی در شرایط مقبولی ام سه سال پیش با یه پسر ۳۳ ساله دوست شدم ایشون هم متقابلا ویژگی های مورد قبولی دارن، در این سه سال رابطه ما بیشتر از طریق مجازی بوده و جمعا دو دفعه هر دفعه دو ساعت هم دیگه رو در کافی شاپ ملاقات کردیم، این طور که میگن در این سه سال با شخص دیگه ای دوست نشدن ( در مورد من هم همینطور بوده) و به علت این قهر و اشتی ها و ابراز علاقه ایشون و من یک حس علاقه دو طرفه بین ما بوده حال ایشون درخواست رابطه جنسی میکنن من قلبا مایل به انجام این کار هستم ولی بنا به شرایط خانوادگی و فرهنگی میدونم که انجام این کار یک مسیر یک طرفه برای من خواهد بود به همین دلیل با خرید هدیه و یا توجه زیاد و یا ابراز علاقه ( که واقعی هم هست) سعی میکنم مانع از دست دادن ایشون بشم و  با رابطه مخالفت میکنم ایشون قهر های طولانی مدت میکنن، بلاکم میکنن، منو نادیده میگیرن، بی توجهی میکنن، میلی به دیدن من ندارن ( در هنگام دو ملاقات هم در مورد تاریخی که من رضایت به رابطه میدم پرسیدن) و من رو یک موجود امل و قدیمی و سرد مزاج خطاب میکنن که دارم یک رابطه عاشقانه رو به هم میزنم و عامل و دلیل جدایی هستم وقتی دلیل این رفتار رو میپرسم میگن که چون من متوجه حس نیاز نمیشم ممنون میشم اگر من رو راهنمایی بفرمایین و رفتار این اقا رو تحلیل کنید خیلی تحت فشار روحی هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو زمانش شب عروسی چون ما تو ایرانیم اروپا نیسیم ناراحتی برو اروپایی بگیر تو اگه عاشقی چرا از نیازت به خاطر عشق نمیگذری اگه من املم تو هم هوَلی

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

قبول کنی بعدش برمیگرده میگه خودت خواستی و میره.اصلا زیر بار نرو.اگه دوستت داره بیاد خواستگاری اگرم ممانعت کرد کات کن و خودتو خلاص کن.مگه عمر و سلامت روانتو از سر راه آوردی دختر؟

2738
قبول کنی بعدش برمیگرده میگه خودت خواستی و میره.اصلا زیر بار نرو.اگه دوستت داره بیاد خواستگاری اگرم م ...

باورتون نمیشه اگر بگم تو اوج مشکلات مربوط به مریضی یکی از اعضای خانوادم با ایشون دوست شدم و ایشون میدونن من هنوز خودمو پیذا نکردم بعد از اون اتفاقات با این حال منو انقدر تحت فشار گذاشتن خدا لعنتش کنه،

اگه رابطه میخاد و همه چیتونم اوکی هست چرا نمیاد خواستگاری

ایشون تا حالا مطرح نکرده،  منم احساس میکنم کوچیک میشم اگه بگم چرا نمیای خواستگاری منتظرم خودش عقلش برسه خودشم که...