2733
2734
عنوان

چی بخورم سکته نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 92 پست
تو خونه پدرم نیس بیاد ببینه زنگ زدم کتک کاری میشه نمیدونم دیگه چی بخورم

هیچی نخور احمق میمیری اخه کی پنج شیس تا از اون قرصو میخوره...فشارت ۸ شده فکر میکنم باید نمک بخوری بره بالا نمیدونم برا قلبت مضذه یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مثل شماام عزیزم، شما پانیک داری

حتی زیر دستگاه نفس کم میارم وفتی این حمله بهم دست میده 

پرانول بیخودی مصرف نکن، نهایتا روزی یک یا دوتاس

خود پرانول افت شدید فشار میاره من میخوردم دستو پام از تو میلرزید، تو نت سرچ کن پانیک و حتما یه دکتر برو 

خیلی سخته آدم مرگو جلو خودش میبینه انگار هر لحظه میخواد قلب آدم وایسه

منم مثل شماام عزیزم، شما پانیک داری حتی زیر دستگاه نفس کم میارم وفتی این حمله بهم دست میده  پ ...

تاپیک برا چند مدت پیشه ولی دیروز حالم بد شد

۲ ساعت اکسیژن وصل کردن امپول زدن یخوزده اروم شدم از لرز میگفتم چونمو نگه دارین خیلیییی بده خیلی

2740
تاپیک برا چند مدت پیشه ولی دیروز حالم بد شد ۲ ساعت اکسیژن وصل کردن امپول زدن یخوزده اروم شدم از لرز ...

اره دیدم تاریخشو 

ولی چون درگیرشم گفتم بهت بگم

حمله اس دیگه یهویی میاد جون آدمو میگیره 

بیشتر بخاطر فشار اعصابه

دکتر اعصاب بری بهتره چون در اصل مشکلی تو قلب و ریه و اکسیژن نداریم ما، ولی حمله دست میده اینجوری حس میکنیم

اره دیدم تاریخشو  ولی چون درگیرشم گفتم بهت بگم حمله اس دیگه یهویی میاد جون آدمو میگیره  ...

دکتر قلب بهم گفت چون افتادگی دریچه داری موقع ترس فکرو خیال عصبی بودن... اینطور شوک میشی

یه کم نور خونه رو کم کن  یه شربت بیدمشک و بهارنارنج  درست کن یه موسیقی ملایم بزار یه تشت آ ...

حتما امتحان میکنم تاپیک برا چند وقت پیشه حتما مشکلی پیش اومد امتحان میکنم ممنونم گلم

2706