2733
2734
عنوان

ابراز علاقه دختر به پسر....

85 بازدید | 10 پست

بچه ها ابراز علاقه دختر به پسر خیلی بار روانی زیادی داره وقتی نه میشنوی حتی محترمانه

خیلی باید پتانسیل روحی بالایی داشته باشی و کم نیاری 

من در 90 درصد مواقع اوکی ام و حتی راضی از تصمیممم

ولی امان از اون ده درصدی که پشیمون میشم، خیییلی اذیت میشم، خدایا کمکم کن از این مرحله مسخره عبور کنم. 

دخترا به نظرم اگر آدم بی خیالی نیستید تحت هیچ شرایطی به عشقتون به یه پسر اعتراف نکنید، خیلی دردناکه. 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دختر اعتراف کنه اون رابطه کنسله استسنا هم نداره پسر اگه خوشش بیاد صد درصد خودش اعتراف میکنه رابطه ...

موافقم 

تو رابطه مرد باید عاشق تر باشه

والا اینم خیلی سیگنال میفرستاد ولی خب کلا آدم دست و پا چلفتیه. 

موافقم  تو رابطه مرد باید عاشق تر باشه والا اینم خیلی سیگنال میفرستاد ولی خب کلا آدم دست و پا ...

سیگنال و ولش

یه مرد واقعی عین ادم میاد جلو اعتراف میکنه

نه اینکه فیلم هندی و دراما ایجاد کنه به مدت زیاد

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.
دختر اعتراف کنه اون رابطه کنسله استسنا هم نداره پسر اگه خوشش بیاد صد درصد خودش اعتراف میکنه رابطه ...

عزیزم کجا این قانون اومده؟

اتفاقا زن باید همه چیز را تعیین کنه

عاشق بشه

عشقش را ابراز کنه

زندگی کنه

سختکوش باشه

برای هدف هاش بجنگه

ولی با درایت

زندگی  یعنی زن 

زن منشا رویش و زایش است

مردها رهگذرند

2740
عزیزم کجا این قانون اومده؟ اتفاقا زن باید همه چیز را تعیین کنه عاشق بشه عشقش را ابراز کنه زندگی ...

قانون نیس نگفتم قانون 

درست میگین ولی زن اعتراف کنه باور کن مردا سواستفاده میکنن ازین قضیه

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.

من یه خاستگاری داشتم خیلی ابراز علاقه میکرد باهمه چی اوکی بود

رفت نه‌زنگی نه‌ اسی هیچی به هیچی

من به یه بهونه زنگش زدم رفتم ببیینمش فهمید این بهونه کردم تاببینمش😂😂😂😂

ولی خدایش تا من‌دید گفت خیلیییی دوستت دارم ولی به مشکلی خورده بودم داشتم‌حلش میکردم که بیام

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

پشیمون نیستم از کاری که کردم خیلی روز خوبی بود

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن