2733
2734
عنوان

نی نی سایت چه سالی تاسیس شد

281 بازدید | 28 پست

خیلی دوست دارم بدونم

کسی هست که از اون سال هنوزم تاپیک بزنه و فعال باشه؟

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۸۹ فک کنم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به دستانِ خدا خیره شدم معجزه کرد 1403/09/02💚🌧️    الحمدلله کَما هُوَ اَهلُهُ🪻🍀☀️⭐ میشه با قلب مهربونت واسه سلامت بدنیا اومدن نینیم دعا کنی؟ ایشالله خودتم حاجت‌روا بشی مهربونم 🤲🏻🤍خدایا به نشونه هات ایمان دارم امیدم تویی 💚💚

پر مخاطب ترین و تخصصی ترین رسانه در حوزه بانوان و مادر و کودک هست که از  1383 تاکنون در حال فعالیت می باشد .

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2738
جالب بود سوالت 

اهوم خیلی ذهنمو درگیر کردهه😂

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
پر مخاطب ترین و تخصصی ترین رسانه در حوزه بانوان و مادر و کودک هست که از   1383 تاکن ...

تشکر کاربر فعالی هم هست از اون سال تا الان؟

بنیانگذارش کیه؟

2706