2733
2734
عنوان

راه رفتن دختر 14ماهه

77 بازدید | 15 پست

دخترم 14ماهشه و 9و نیم کیلوه قدش 80

خودش دست میگیره مبل بلند میشه و راه میره اما خودش تنها نمیتونه سر پا وایسه و یه تکیه گاه خ کوچیک باید داشته باشه و دست نمیگیره دیوار راه بره نگرانشم چیکار کنم تجربیاتتون رو بگید 

...یک عدد آدم...
سلام دختر منم دقیقا همین بود الان‌ هیجده ماهشه وشکر خدا خیلی خوب راه میره منم خیلی غصشو خوردم حرف شن ...

یعنی تو این سن همین وضعیت و داشت خیر ببینی چه دکتری رفتی چرا امپول زد آزمایش دادی و اسم امپول چیه تروخدا جواب بده خیلی نگرانم 

...یک عدد آدم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تو این سن همین وضعیت و داشت خیر ببینی چه دکتری رفتی چرا امپول زد آزمایش دادی و اسم امپول چیه تر ...

اره دقیقا چهارده ماهش

بود نه آزمایش داد نه هیچی فک کنم آمپول ویتامین بود همون جا خریدیم همون جا هم تزریق کرد دکتر .به ده روز نرسیده راه رفت غصه نخور من با پسرم مقایسه میکردم بیشتر غصه می‌خوردم آخه پسرم یه سالگی راه افتاد دکتر هم متخصص کودکان بردمش دندوناشو دید گفت مشکلی نداره اصلا حالا که بیتابی می‌کنی یه آمپول میزنم سریعتر راه بره 

2728
2740
وای فدات بشم یعنی میشه اخه اسم دکترت و امپول رو بلد نیستم هر دکتر کودکانی ببرم مینویسه

اره مطمئنم باش چیز خاصی نبود آمپولش تو همین نی نی سایت خوندم فک کنم بخاطر کمبود ویتامین دی بوده وآمپولش به احتمال زیاد ویتامین دی بوده ببری متخصص خودش برات می‌نویسه ما استان زنجانبم اگه اهل اینجایی بگو آدرس دکتروبگم

یعنی تو این سن همین وضعیت و داشت خیر ببینی چه دکتری رفتی چرا امپول زد آزمایش دادی و اسم امپول چیه تر ...

گوشت که میزاری ابپز بشه اون کفی ک میاد رو الو بمال ب کمر و پاهاش

رورویک استفاده نکن

پاهاشوبزار رو پاهای خودت راه برو تا یاد بگیره

پسر منم این مدلی راه افتاد نگران نباش

2706