2737
2739

تازه ما سه چهار تا خیابون فاصله داریم بازم اذیت هستم همش شوهرم اونجاست 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نه خداروشکر جدام ولی زیادم دور نیستن 

خواهرم تو یه ساختمونن با خانواده شوهرش و راضیه 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2728

نوالا دیوانه شدیم زندگی ندارم.. از همشون بیزارم حتی همسرم

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

من مادرشوهرم زنده بود چند سال تو خونشون بودم خیلی اذیت شدم 

ارزوم بود بلند بشم دیگه فوت که شد بلند شدیم چند سال یه جا دیگه بودیم 

الان دوباره همسایشون شدیم ولی کار به کار هم نداریم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2740

چند سال اول زندگیم چون سنم کم بود به بهانه یاد دادن اونجا موندم ولی خدا سر شاهده ی کلفت به تمام معنا شده بودم دیگه نیاز نبود اونا بگن خودم میشستم برمیداشتم میپختم و... پذیرفته بودم و چون ازم تعریف میکردن خر میشدم💔

2706