2733
2734

واجب نیست بهت سخت چرا میگیری

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به بدت خودت بستگی داره من دو سال پیش دو ماه بود پسرم دنیا اومده بود ولی شیر نداشتم بدم بهش گفتم من که شیر نمیدم بزار روزه بگیرم ی روز گرفتم از شدت سردرد داشتم میمردم به زور تا افطار موندم و تا دو روز سرگیجه داشتم فهمیدم به خاطر عمل سز بدنم ضعیف شده و کلا نگرفتم اون سال

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

خدا اینقدرررر مهربونه   که نخواسته بنده اش اذیت بشه تو سفر و بارداری و شیردهی روزه رو واجب نکرده

اعمال دبگه انجام بده

هر روز یک جز قرآن بخون دعای روزهای ماه رمضان 

ذکر بگو و..... همه اش ثوابه

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

من دخترم یکسالو نیمه 

تا دو س ماه پیش شیرخودمم میدادم

امروز روزه گرفتم دندون درد شدید دارم الان

خدا ی چیزی میدونه گفته واجب نیس 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
2740
خدا اینقدرررر مهربونه   که نخواسته بنده اش اذیت بشه تو سفر و بارداری و شیردهی روزه رو واجب نکرد ...

ای خاهررر وقت نمیکنم انقد این بچه همش تو بغلمه به کارام نمیرسم شوهرمم همش غر  

تازه من طبقه پایین مادر شوهرمم  ب کارای خودم نمیرسم انتظار داره  فک کنم موقع مهمونی دادن برم کمکش. منم ک بزور  کار خودمو بچرو میکنم شب میرم وقتی میرم منو تحویل نمیگیره همش با جاریم حرف میزنه و اینا 

این جور مراسمای دور همی کوفتم میشه  

ای خاهررر وقت نمیکنم انقد این بچه همش تو بغلمه به کارام نمیرسم شوهرمم همش غر    

منظورم اینه ماه پر برکتیه  

همین رسیدگی شما به بچه کلی ثواب 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2706