2752
2734
عنوان

خانمای شیرده روزه میگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 23 پست
روزه گرفتنی شیرت میومد؟ من گشنم باشه شیرم نمیاد دخترمم با شیرم میخابه چیکار کنم

آره توفاصله افطار تاسحر شیر ومایعات زیاد بخور البته بدن بابدن فرق داره اگه شیرت نمیادنباید بگیری چون بچتم کوچیکه نیمتونه عذا بخوره زیاد

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه داره شش ماهو تموم میکنه نه واقعا نمیاد گشنه موندنی خدا خودش ببخشه

نباید بگیری من پارسال گرفتم پسرم خوب بود ولی خودم روز شیشم افتادم یعنی یه گلودرد و مریضی ای گرفتم که نگو باز ۱۰ روز نگرفتم دوباره ادامشوگرفتم

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
2731

عزیزم تو یکی از تاپیک هات نوشتی کلیه جنینت ورم داره من ۳۰ هفته هستم امروز رفتم سونو داپلر گفت ورم داره عددش ۶ هست من فقط تا الان آن تی و آنومالی دادم مثل شما سلفری ندادم خیلی میترسم برای سندرم داون استغفرالله. جنین شما سالم بود ؟ ورمش رفع شد ؟

عزیزم تو یکی از تاپیک هات نوشتی کلیه جنینت ورم داره من ۳۰ هفته هستم امروز رفتم سونو داپلر گفت ورم دا ...

بله نگران نباش منم استرس داشتم   حدود فک کنم دو هفته بعد تولد نوزادم ورمش خوابیده بود طبیعی بود  چون میگن   نمیتونه خوب ادرار کنه جمع میشه تو کلیه ش. اگه  زیاد نگرانی یه فوق تخصص کلیه نوزاد برو

بله نگران نباش منم استرس داشتم   حدود فک کنم دو هفته بعد تولد نوزادم ورمش خوابیده بود طبیع ...

ممنونم عزیزم ان شاء الله مال جنین من هم برطرف شه آنقدر گریه کردم ک امشب هم بخاطر جنینم هم بخاطر مسائل خانوادگی اشکام بند نمیاد