2737
2739
عنوان

زندگی در رشت

88 بازدید | 12 پست

سلام میشه راهنمایی کنید اگه کس از رشت هست ما میخایم برا سال بعد برای زندگی بیایم رشت خواستم ببینم مدارس غیر دولتی خوب داره برا دبستان هم دخترونه هم پسرونه 

سیستم‌ اموزشی رشت قویه رشت‌کلان شهره

شما رشت زندگی میکنید

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو و این دوسال متوجه میشی تازه زندگی یعنی چی

شهر زندگی داخلش جریان داره 

همه شاد و خندان مردمان با فرهنگ با ادب

ارزونی نسبت ب شهرهای دگ

ببین مناطق رشت رو برسی کن و اسامی مدارسشم از نت بردار راجع بهشون تحقیق کن

مو فرفری جذاب❤️
سیستم‌ اموزشی رشت قویه رشت‌کلان شهره

دانشگاه های رشته ی انسانیش چطور؟

اوناهم خوبن؟

البته دولتی

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
نه  ولی فامیل تو رشت زیاد دارم ، خیلی رشت رفتم

ما امسال میخایم بریم رشت خیلی تعریفشو شنیدم عید هوا خوبه بنظرت 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2740
دانشگاه گیلان جز انشگاه های خوب ایرانه  بخصوص تو علوم پایه

برای روانشناسی می‌خوام

خودم رشتو خیلی دوست دارم

ولی خب دانشگاه تاپی نداشت متاسفانه...

البته این نظرسنجیا یا طبقه بندیا کم پیش میاد درست باشه

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒