2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من یک ساله دارم تاالان که خوب بوده

ممنون دست درد نکنه بابت راهنماییت و خیلی شبیه ایفون میمونه عکسشو دیدم و ی سوال داغ نمیکنه گوشی ؟؟و زود شارژ خالی نمیکنه

2742
ممنون دست درد نکنه بابت راهنماییت و خیلی شبیه ایفون میمونه عکسشو دیدم و ی سوال داغ نمیکنه گوشی ؟؟و ز ...

شارژش که نه خوبه زود خالی نمیکنه ولی داغ میکنه وقتایی که توی شارژه چون پشت گوشی آیینه ایه بخاطر همون موقع شارژ یاوقتایی که طولانی استفاده میکنم یه کوچولو داغ میکنه

2740
شیایومی حرف ندارع همه چیزش و این عادیه گوشی داغ بکنه همشون داغ می‌کنه  دوستم آیفون ۱۳ داره او ...

نه گوشی که من داریم ۱۰ دقیقه هم نمیشه توشم و داغ میکنه قسمت بالاش داغ میکنه میخواستم بدونم چه گوشی خوبه الان

من گوشیم redmi note 12s هست

باطریش عالیه و کیفیت دوربین همه چیش خیلی خوبه 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)