2737
2739
عنوان

کی بچه اس هیپوسپادیس بوده بیاد

192 بازدید | 11 پست
بچه ها ۱۰ روز دیگه بچه ام عمل داره خیلی میترسم داغونم کسی اگه تجربه ای داره بگه از بیهوش کردنش وحشت دارم .از مراقبت بعد از عمل از فیستول آوردنش که خدایی نکرده باز محتاج عمل بشه ای خدااااا خیلی استرس دارم😢😢😢
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفتابگردون جان سوراخ ادرار پایین تر از محل اصلی هست و این عمل رو انجام میده که سوراخ ادرار رو به جای اصلی برگردونن
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه
2728
عزیزم با این توضیحی که دادی فکر نمیکنم عمل نگران کننده ای باشه. و ان شاءالله به زودی خوب میشه
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
2740
هدی جان عمل خیلی حساسی هستش و تبحر زیاد باید داشته باشه دکترش تازه این عمل هم احتمال داره تکرار بشه و مراقبت بعد از عملش خیلی سخته بچه اصلا نباید تکون بخوره و راه بره تا ۲ هفته تقریبا