2733
2739
عنوان

دلم برا خواهر گلم کبابه 😢😢😢

292 بازدید | 14 پست

طفلی خواهرم یک سالی شده از ما دور شده رفته شهر غریب بخاطر اخلاقای عتیقه شوهرش که دوست داشت پیش خانوادش باشه حالا امشب خواهرم بهم زنگ زد کلی درد دل کرد گفت هنوزم اخلاقاش همونطوره هیچ تغییری نکرده هی گیر میده یه ریز ایراد میگیره از غصه خواهرم خوابم نمیبره سه تا بچه ازش داره وگرنه یه لحظه هم باهاش نمیموند

اخه خدا کمکش کنه 

مازنها همیشه مورد ظلمیم😔

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای کاش لااقل مثل قدیم پیش هم بودیم باهم گریه میکردیم .

زنگ بزن بهش

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

زیاد فکر نکن

کسی که سه تا بچه آورده و نشسته دیگه پوستش کلفت شده

خودش عادت کرده

حالا مم باب دردو دل ی چیزی گفته سبک بشه ولی اوضاع اونقدرام همیششششه داغون نیست

زیاد فکر نکن

فکر کردن تو دردی رو دوا نمیکنه

فقط هروقت صحبت کرد هم دردی کن و روحیه بده وگرنه با بیشتر اخلاقاش عادت کرده

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
طفلی خواهرمو برده شهر غریب بجایی که هواشو داشته باشه هی اذیت میکنه.شوهرش اینقدر ظاهر خوبی داره و خوش ...

وقتی شوهر خوبی نداشته چرا سه تا بچه اورد؟ خدا بهش صبر بده

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠
2740
آره درسته ولی میگه دیگه پیر شدم دیگه نمیکشم

بگو اکثرا همینن

فقط نوع مشکل و دردسر و گرفتاری باهم فرق میکنه ولی همه دارن

اگر همه نباشن متاسفانه۸۰یا۹۰درصد مردم دارن مشکلات رو

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
بگو اکثرا همینن فقط نوع مشکل و دردسر و گرفتاری باهم فرق میکنه ولی همه دارن اگر همه نباشن متاسفانه۸ ...

دقیقا من خودم تو زندگیم کلی مشکل دارم ولی به قول مامانم میگه هیچوقت نگران تو نیستم از پس خودت بر میای اما خواهرت شدیدا مظلومه .هر چیم میخواد خودشو تغییر بده نمیتونه

دقیقا من خودم تو زندگیم کلی مشکل دارم ولی به قول مامانم میگه هیچوقت نگران تو نیستم از پس خودت بر میا ...

بگو همه همینیم

هر کی یه ایرادی داره دیگه

حالا این خوبه بیشتر وقتا آدمه فقط گاهی بد میشه

همیشه همه چی برای همه باهم گل و بلبل نیست

سعی کن بیخیال باشی

خدا کمکش کنه فقط😔

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2706