2737
2734

با یکی از خواستگارام یه مدتی گفتم میریم میایم همدیگه رو میشناسیم ایشون توی کشوری ک من هستم هستند 

یه دختری بود از زمان دانشگاه دوست معمولی‌بودن و خودش توی حرفاش گفت یه بار میخواسته دختره رو مست کنه و کارای دیگه کنند  یه بارم گفت دختره زشته ولی از هیکلش خوشم میاد ولی بعد اون دیگه به روی همدیگه نیاوردن من خب بهش گفتم باید از اینستاگرامت بلاکش کنی گفت نع و نمیشه و منم گفتم باشه با من پس حرف نزن بعد دیگه دید من اینو گفتم گفت باشه بلاک میکنم امروز رفتم اینستاش دیدم بلاک نکرده بهش گفتم چرا نکردی گفت نه انفالو چیه؟ زشته من انفالوش کنم و نمیشه و من و اون اصن دیگه رابطه ای نداریم و من فقط یه عید رو بهش تبریک گفتم 

فعلا بهش گفتم‌دیگه باهات نمیحرفم 

بنظرتون جای من بودین چیکار‌میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

چه اصراریه با کسی که باهاش آرامش نداری بمونی ؟ 

همون حرف اولی که زد ، مستش کنم تا فلان کار و باهاش کنم ، تمومه دیگه ، ادامه دادن نداره

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
پسره خودش گفت ميخواسته دختره رو مست كنه تا باهاش يه كارايي كنه؟!؟!؟؟ اصلا فك كنم با ادم اشتباهي ...

باور کن خودش گفت 

چرا این فکر رو میکنین ک اشتباه بوده بنظرتون!؟

خوذتون بودین چیکار میکردین؟

چه آدم بی وجدانی 

دختره رو مست کنه که باهاش رابطه داشته باشه و بعدش ولش کنه

اونم با پررویی گفته زشته فقط هیکلش خوبه، به نظرتون این آدم چه نظری در مورد شما داره ؟؟؟؟ 

واقعا پسری با این شخصیت و دید منحرف رو مناسب رابطه میبینی ؟؟؟؟

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
میشه بیستر توضیح بدی ک چرا !؟

يعني واقعا نميفهمي چرا يا خودتو زدي به نفهمي

پسره معلوم نيست اهل چه كارايي كه هست

بعد ميگي متوجه نميشي

بابا خودش واضح بهت گفته از دختره ميخواسته سوء استفاده كنه

خب معلوم فردا مزدوج بشين ميره بقيه رو مي*كنه

🫠
2706