2737
2739

به ها امروز سونوان تی داشتم گفت ۱۱هفته ای زودبرو ۱۲هفته بیا ازسونوفیلم گرفتم خیلی نگرانم دماغش یه جوریه میگن مشکل عقب موندگی رو ازحالت دماغ میفهمن توروخداخیلی نگرانم اگه کسی واقعا تجربه داره نظربده

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

اگه چیزی باشه با ازمایشی که میدی پیداس عزیزم بعدم حتما بهت میگن انشالله که نی نی صحیح وسالم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونوی ان تی برای تشخیص سندروم داون هستش عزیزم

خب هفته دیگه گفت بیا زوده ولی ازشکلش خیلی ترسیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2728
اگه چیزی باشه با ازمایشی که میدی پیداس عزیزم بعدم حتما بهت میگن انشالله که نی نی صحیح وسالم

شمامتوحه نشدی ازبینی اش؟؟اخه تاهفته دیکه دغ میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب هفته دیگه گفت بیا زوده ولی ازشکلش خیلی ترسیدم 

ایشالا که صحیح و سالم بغلش می‌کنی

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زشتی دنیا به خاطر وجود آدمای بد نیست ! به خاطر سکوت آدمای خوبه ...  ️
شمامتوحه نشدی ازبینی اش؟؟اخه تاهفته دیکه دغ میکنم

نه من چیزی متوجه نشدم از عکس اما تیغه ی بینی رو توی انومالی میبینن که خیلی مهمه 

درکت میکنم خودمم اوایل بارداریم همینجور بودم همش استرس داشتم توکل کن بخدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
17شهریور صبح قشنگی بود وقتی فهمیدم تو رو دارم خدایا شکرت ❤ خوشبختی یعنی یه دنیا قشنگی رو توی دلت حمل کنی .اخرای پاییز فهمیدیم نی نی مون یه دختر کوچولوی ناز که توی دلم و اومده بشه همه زندگی مامان و باباش ❤👪

بابا به خودت الکی استرس نده عکس سنو واضح نیس اگه چیزی بود خدایی نکرده همونجا میگفت بگه سنو اگه عکسشو داری بفرس ظمنٲ NBکه همون تیغه بینی میشه اگه تو سنوزده و عدد ان تی هم از دو ونیم بالاتر نیس اصلٲ نگران نباش

اززندگی کردن فقط نفس کشیدنش سهم ماشد[کاربر سابقم]
2740
بابا به خودت الکی استرس نده عکس سنو واضح نیس اگه چیزی بود خدایی نکرده همونجا میگفت بگه سنو اگه عکسشو ...

نه دیگه سونورو برام برگه نداد گفت بروهفته دیگه بیا پیدانیست الان توضیحی نداد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من چیزی متوجه نشدم از عکس اما تیغه ی بینی رو توی انومالی میبینن که خیلی مهمه  درکت میکنم خو ...

شماعکس‌سونوی‌ان تی نی نیتو داری بدی ببینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه من چیزی متوجه نشدم از عکس اما تیغه ی بینی رو توی انومالی میبینن که خیلی مهمه  درکت میکنم خو ...

تیو ان تی بینی رومیگن انومالی که دیکه به دردنمیخوره خدای ینکرده چیزی باشه نمیشه  کاری کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مهم اندازه ی تیغه ی بینیه مگه اندازه اش رو می دونی که استرس گرفتی!!

از روی شکل بینی که نمی شه فهمید.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
اصلٲ نگران نباش بچت سالمه سالمه مطمئن باش

ممنونم الهی امین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706